Skocz do zawartości

Zx 6 z 2000-02 czy r6 2000- ???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem owych modeli :icon_biggrin: Proszę użytkowników tych motocykli lub osób które miały podobny dylemat co ja o szczerą pomoc :smile:

 

Czy Zx 6 produkowane od 2000 r posiadały już wtrysk?

 

Interesuje mnie spalanie owych motocykli ?

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wszystkie ZX-6R od początku produkcji czyli 1995-2002 były na gaźnikach dopiero od 2002, 636 dostała wtrysk.

Ale niech bardziej wprawieni we fachu to potwierdzą.

Ja też szukam ZX-6R co do R6 to narazie mi fundusze nie pozwalają. a Co do wygody to nie powiem bo nie wiem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latałem na obydwu (chociaż może inaczej -kawą tylko kilka km) a R6 mam (1999), moje odczucia:

dla mnie R6 wygodniejsza (wysokośc siodła) (mam tylko 170cm wzrostu)

trasa ok 500km dziennie nie zniszczyła mnie wiec chyba R6 nie jest aż tak nie wygodna jak sie rozpisują niektórzy, co do spalania - ile wlejesz tyle weźmie, znam ludzi z R6 z pierwszej serii że ich spalanie waha się ok 7 l/100km, mi pali tyle w trasie ale to juz typ kierowcy o tym decyduje -krece ją tak by mieś naprawde dobre przyspieszenia (może nie do odcinki ale im wyżej tym lepiej-bez zarzynania), skrzynia działa dobrze-poprzedni właściciel też o nią dbał.

model oczywiście na gaźnikach (wtrysk od 2003roku) w kawie od 2002r

 

pozdr

 

ps a ile masz funduszy??

to może bym Ci i swoją sprzedał?? :biggrin:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Medyk że mamy ten sam problem :D

Ja też tyle wzrostu i na oględzinach jednej ZX-6R sie przejechałem, jeszcze sobie wziałem buty na niskim obcasie, to powiem Ci że na tej Ninjy obydwoma nogami podpierając sie, dałem rade ale sie czułem jak panienka w butach na obcasach. :D

Co do pozycji na ZX-6R nie mam takich odczuc bo nie nawinąłem nią dużo ale pierwsze uczucie to że leże, podobno R6 jest jeszcze mniej wygodniejsza, no ale Medyk jak widać nie narzeka. Mi też taka pozycja odpowiada, ale jak byłem z kolega on jak siadł na to jeździ CB 500 to mowi że nie bedzie to wygodne.

Ale Medyk dobrze być "małym" :flesje:

pozdro

Edytowane przez gizmucik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Medyk że mamy ten sam problem :D

Ja też tyle wzrostu i na oględzinach jednej ZX-6R sie przejechałem, jeszcze sobie wziałem buty na niskim obcasie, to powiem Ci że na tej Ninjy obydwoma nogami podpierając sie, dałem rade ale sie czułem jak panienka w butach na obcasach. :D

Co do pozycji na ZX-6R nie mam takich odczuc bo nie nawinąłem nią dużo ale pierwsze uczucie to że leże, podobno R6 jest jeszcze mniej wygodniejsza, no ale Medyk jak widać nie narzeka. Mi też taka pozycja odpowiada, ale jak byłem z kolega on jak siadł na to jeździ CB 500 to mowi że nie bedzie to wygodne.

Ale Medyk dobrze być "małym" :flesje:

pozdro

spoko, stałem w kolejce 2 razy po rozum ale ani razu po wzrost....

 

niedawno trafiło mi się że maiłem okazje kawą z 2004 roku myknąć - pierwsze wrażenie - kiera dużo dalej i musiałem sie niemalże położyć

 

poz

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...