Skocz do zawartości

SUZUKI GSX650f


motocyklistkaGSX650F
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Na tym forum jestem nowa. Nie wiedziałam jak wstępie zapoznac się z Wami wszystkimi. Stwierdziłam że optymalnie dobre będzie powiedzieć czym śmigam .

(...) Swoją motocyklową a raczej motorynkową przygodę zaczęłam mając 7 lat. Do dziś mam moją czerwoną motorynkę na chodzie w garażu. Wrażenia i wspomnienia na niej w tym wieku były niesamowite - extremalne, miałam wrażenie że prędkość 40km/h na mojej czerwonej śwince to prawie jak doruwnać prędkości światła. ;p Oczywiście bez zepsucia skrzyni biegów się nie obeszło hehe

(...) Mając 13 lat zdałam kartę motorowerową, i rozpoczęłam przygodę na dwuch skuterach . Ale to nie były zwykłe skutery. Fakt, że jeden z nich YAMAHA 49dm , miałam tylko 100 na liczniku to i mego ojca nas nie ograniczyło ;p , podkręciliśmy mu obroty i śmigał 75km/h a z górki AŻ 80 hehe , ale był na gaźniku i często trzeba było mu robić remonty. Mojemu drugiemu skuterowi także YAMAH'ce ale AEROX na dużych nawet szerokich kołach , bardziej obudowanej w plastiki, zdjęliśmy tłumik zabawiliśmy się obrotami i skuter ciiągnął mi 95km/h - widok ludzi, zamierających z wrażenia - bezcenny.

(...) Teraz mam 19 lat, niedawno jednocześnie zdaałam prawko A i B, i śmigam SUZUKI650 ;D trafiłam na super okazję! , nówka z salonu, miałam moment załamania, bo... moja "czarna suka" waży pusta 250kg, a pełna prawie 300 do tego jest wysoka, Heh , ja mam 160cm wzrostu i 47 kg wagi ;p do dziś wyraz twarzy ludzi jest NAPRAWDĘ BEZCENNY ;p . Ale nabrałam odwagi w sobie, z ojcem obnizylismy go narazie jakieś 2cm. niby nic ale mogę mieć dwie nóżki na ziemi ;p Jazda niesprawia mi żadnych problemów tyle co bardziej waga, wycofanie z pod bloku maszyny 300-stu kilowej nie jest lada łatwym zadaniem jak to mówią ludzie "dla kruszyny" - ale jestem zbyt uparta, i dąże do celu.

Moim kolejnym jest spotkać w koncu jakiegoś motocyklistę/stkę z którą będzie mozna się móc umówić na motocyklach i razem wyruszyć podbijać świat ;) / u mnie nikt nie jezdzi w okolicach , nie mam takich znajomych chyba jestem jednym "odszczepem' hehe ;D - ale brakuje mi bratniej duszy :( ... / pozdrawiam Sandra z Bytomia gg 3152096

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) 650f to fakt ciezkie bydle, a sadzac po opisie filigranowe dziewcze z ciebie :P, aby wyobrazic sobie ciebie na tym moto pomocne beda zdjecia :P . Ja bylem w pewnym momencie chetny nawet kupic GSXF-a ale plany sie pokrzyzowaly i kupilem SV 650 :D (z wyboru sie ciesze i nie wyobrazam sobie teraz jazdy czym innym) a kompanow do jazdy Ci u nas dostatek :D zapraszam do stolicy :D

 

Pozdrawiam Łukasz

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;* Z pewnością jak najszybciej postaram się umieścić nasze wspólne ( moje i motocykla ) zdjęcia .Jeśli ktoś będzie chciał się umowić na jakieś wspólne jeżdżenie to jestem bardzo chętna. Samej dziwnie mi się jezdzi. Ostatnio zrobiłam 600km , do lublina i spowrotem sama ;( , naprawde wole czyjeś towarzystwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;* Z pewnością jak najszybciej postaram się umieścić nasze wspólne ( moje i motocykla ) zdjęcia .Jeśli ktoś będzie chciał się umowić na jakieś wspólne jeżdżenie to jestem bardzo chętna. Samej dziwnie mi się jezdzi. Ostatnio zrobiłam 600km , do lublina i spowrotem sama ;( , naprawde wole czyjeś towarzystwo ;)

 

 

Sandro jak bedziesz jechala w te okolice to PISZ NA PRIV ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, gratulujemy i czekamy na fotki :)

 

 

Moj moto w rejestrze pusty ma 247 kg, wlicz oleje, plyny , bena (19litrow) i okolo 300 wyjdzie ;p / mogę wrzucić narazie jedynie swoją fotkę , bo jeszcze przy moto sobie nie zrobilam / swoją osobno i moto osobno - a no i jeszcze mma error , bo nie wiem jak tu te fotki wrzucic;/ ;p / ps. wczoaj znow pojechalam do lublina i dzisiaj wrocilam, ale tym razem golfem, mialam jeszcze pasazerow - ale tyle moto mijalam po drodze , że aż żal mi serce ściskal ;( od jutra, chętna jesttem na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...