Skocz do zawartości

ZŁOCIENIEC 2009


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to Husaria koniec sezonu zaczyna statecznie :clap: Słyszałem w radio reklamę festynu lotniczego w Mirosławcu, jedną z atrakcji jest pokaz stateczny Husari :bigrazz:

Chłopaki będą STATECZNIE się lansować :biggrin:

Nie będę już pytał ile dożynek w tym roku zaliczyli :P

 

No dobra, ale o co ci chodzi tajfun?

 

Że 'statecznie', czy może dożynki są w/g ciebie śmieszne, albo może masz alergię na słowo 'husaria'? Pomijam problem ze słuchem, bo motocykliści mieli pokazać się statycznie ale, jak widać nie ma to większego znaczenia. Niemniej dominująca część, że użyję słowa - ekspozycji miała właśnie taki charakter, co przekładało się na nielotne stragany, estradę czy stanowisko strzeleckie. Pokazy dynamiczne zabezpieczały m.in. formacje policyjne oraz aparaty latające, w tym baloniki. Kto był ten widział i jakoś nie było o to pretensji... Z tego, co prezentujesz na profilu raczej nie jesteś małolatem i dlatego dziwię się, że uderzasz w ton mało wybrednych żarcików, w których gustują zazwyczaj dużo młodsi od ciebie. Jeśli masz żal wobec Husarii, że bywa zapraszana i chętnie uczestniczy w różnych lokalnych imprezach to wyłącznie twój problem. Wiedz jednak, że jesteśmy i czujemy się elementami tej społeczności i ważna dla nas jest jej sympatia i zainteresowanie. Odwdzięczamy się, jak umiemy ale zawsze z radością i szacunkiem. A ty? Z kim lub czym się identyfikujesz, jeśli mogę zapytać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale o co ci chodzi tajfun?

 

Że 'statecznie', czy może dożynki są w/g ciebie śmieszne, albo może masz alergię na słowo 'husaria'? Pomijam problem ze słuchem, bo motocykliści mieli pokazać się statycznie ale, jak widać nie ma to większego znaczenia. Niemniej dominująca część, że użyję słowa - ekspozycji miała właśnie taki charakter, co przekładało się na nielotne stragany, estradę czy stanowisko strzeleckie. Pokazy dynamiczne zabezpieczały m.in. formacje policyjne oraz aparaty latające, w tym baloniki. Kto był ten widział i jakoś nie było o to pretensji... Z tego, co prezentujesz na profilu raczej nie jesteś małolatem i dlatego dziwię się, że uderzasz w ton mało wybrednych żarcików, w których gustują zazwyczaj dużo młodsi od ciebie. Jeśli masz żal wobec Husarii, że bywa zapraszana i chętnie uczestniczy w różnych lokalnych imprezach to wyłącznie twój problem. Wiedz jednak, że jesteśmy i czujemy się elementami tej społeczności i ważna dla nas jest jej sympatia i zainteresowanie. Odwdzięczamy się, jak umiemy ale zawsze z radością i szacunkiem. A ty? Z kim lub czym się identyfikujesz, jeśli mogę zapytać?

 

Jest to demokratyczny kraj więc mogę mieć swój pogląd na wiele spraw składających się na wizerunek tego kraju. Mój pogląd na temat pewnych imprez i udziału w nich pewnych grup społecznych, hobbystycznych itp jest po prostu śmieszny. Dzisiaj Polska zaczyna przypominać dawne komunistyczne państwo, przepełnione wiecami, balami, festynami itp. I wszysto było by ok, bo ludzie potrzebują rozrywki ale co to za rozrywka, zwykła komercja, polityka i lans :) Bo skoro Ktoś się prezentuje statecznie, to niech wymyśli coś aby edukować ludzi w kwestii np. jednośladów, możliwości jest wiele, nie będę przedstawiał moich pomysłów, bo to nie mój klub więc zostawie je dla swoich działań :) Pojechanie gdzieś, postawienie sprzętów i dumne stanie, to żadne zdobywanie sympatii danej społeczności. Co do mojego żalu, że jesteście gdzieś zapraszani, to się troszkę zapędziłeś kolego! Nie jest mi żal i gdybym miał takie zapędy jak Wy, to na pewno starałbym się o członkostwo w Waszym Klubie. Nie jestem przeciwnikiem takich organizacji jak Wasza, wręcz przeciwnie. Wasze np rajdy, poprzedni i obecny, to świetny pomysł, brakowało czegoś takiego i naprawdę bardzo mi się to podoba.

Odbierasz moją osobę jako buntownika i przeciwnika wszystkiego, tak nie jest, ja po prostu wychodzę z założenia, że jak już gdzieś jedziemy, to miejmy jakiś plan, zróbmy coś co nauczy czegoś młodzieży, da jakieś przemyślenia itp. Samo odwiedzenie miejsca nic nie da.

Tak więc żeby było jasne, nie jestem negatywnie nastawiony do Klubu Husaria, jest to jedyny dobrze zorganizowany klub w Pile i gratuluję założycielem tego projektu. Był czas, gdy chciałem do Was dołączyć ale moje zainteresowania idą troszkę w inną stronę. Pytasz z kim lub z czym się identyfikuje? To pytanie do terrorysty islamskiego :) A tak na poważnie, traktuję motocykl jako szybki środek transportu w zatłoczonych miastach i ich obwodnicach (sam wiesz jadąc do Poznania, że już w Suchym lesie mamy korki) oraz jestem miłośnikiem sportów motocyklowych, takich jak motoGP, wsbk, wmmp itp.

Właśnie tego w Waszym klubie mi brakuje, dlatego nie sytaram się być jednym z Was. Moim marzeniem jest klub, który edukowałby młodzież szalejącą po mieście na jednym kole i byciem z tego superdumnym.

Pozdrawiam i gdybym tylko miał mniej sportowy motocykl, to napewno byśmy spotkali się na Waszym najbliższym rajdzie. Może na wiosnę dojdzie drugi, jakieś turystyczne enduro, wtedy na pewno nie odpuszczę Waszej imprezy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajfun - trasa rajdu nie jest przeznaczona tylko i wylacznie dla motocykli enduro. Dasz rade ja przejechac kazdym motocyklem, wiec polecam ci ten rajd juz w tym roku.

Niestety mój sprzęt jest obecnie na torowych oponach i w tym sezonie już nie będzie zmiany ale prowadzę jeszcze rozmowy z kumplem w sprawie użyczenia jego sprzętu na tą jedną sobotę :) może coś z tego wyjdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...