Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dam radę zrobić ciasto :biggrin:

 

Widać pszczółko, że z Ciebie owad nie tylko miodopędny, ale i ciastopędny :icon_biggrin:

To dobrze, bo ja Anię chyba o północy o ciasto prosiłem :biggrin: i zrobiła!! Było pyszne :buttrock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać pszczółko, że z Ciebie owad nie tylko miodopędny, ale i ciastopędny :icon_biggrin:

To dobrze, bo ja Anię chyba o północy o ciasto prosiłem :biggrin: i zrobiła!! Było pyszne :buttrock:

 

pozdro

Peterku, masz wspaniałą połóweczkę :icon_biggrin: Oczywiście oprócz ciasta służę ogólnie pomocą :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że nasza ekipa do tych zacnych należy :buttrock:

A więc ja szef :icon_twisted: to widzę tak: Peterek kupuje kabaretki...... Albo nie!! Ja kupie Peterkowi kabaretki......No dobra, żartuję

 

Proszę, żeby zgłosiły się dwie osoby, które mogłyby być tutaj już do użytku w piątek od rana. (Nie ważne czy przyjadą w nocy, czy nad ranem byleby były w stanie działać) Dostaną auto, kasę, listę z zakupami i wskazówki co i w jakim sklepie czy hurtowni. Ja w tym czasie ogarnę chałupę, żeby wstydu nie było :wink: Potem szykujemy sałatki (kobietki to coś dla nas tzn chłopaki będą kroić, a my mieszać w miskach :biggrin: ) i pieczemy ciasto. (Ja też upiekę coś wcześniej) Myślę, że do tej pory towarzystwo zacznie się już zjeżdżać. No i potem to już się potoczy. Jak zawsze :cool: Proponuję aby każdy kto posiada choć odrobinę kulinarnego talentu przygotował coś dla reszty i tym sposobem będzie dużo i ciekawie :icon_twisted: Moja kuchnia jest do dyspozycji. Dobrze by było tylko, żebym wiedziała co komu będzie potrzebne tak aby robiący zakupy wiedział co kupić i żeby wszystko było już na miejscu. Trzeba by się podzielić tym jedzonkiem tak, żeby było i w sobotę i w niedzielę na śniadanko....

Marcin przygotuje dla nas jakąś fajną traskę, ja poprowadzę i ktoś tylko ogonkiem będzie się musiał zająć

 

Ale należy pamiętać, że jest to póki co plan awaryjny (który jednak musimy ustalić na wszelki wypadek)jeśli chodzi o wyjazd na trasę, bo reszta podoba mi się niezależnie od tego czy Marcin będzie czy nie.

 

No to zakładam nowy temat i proponuję przenieść się tam. Przestać spoglądać w przeszłość i z podniesionym czołem ruszyć w przyszłość :wink: Tam wrzucimy terminy itd

 

Widać pszczółko, że z Ciebie owad nie tylko miodopędny, ale i ciastopędny

To dobrze, bo ja Anię chyba o północy o ciasto prosiłem i zrobiła!! Było pyszne

 

Peterek, gdyby nie to Twoje jabłkowe wino to nici by były z ciasta o północy :icon_razz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w tym temacie:

Pszczółko, Ania to Piaffe - żona Bubera, nie moja :icon_biggrin: ale jak napisała - ciacho upiekła :notworthy:

 

Aniu, myślałem, że o kabaretkach już zapomniałaś :biggrin: :biggrin:

 

pozdro

 

ps. Teraz będzie winko wiśniowe, wyszło świetne i mocne :icon_twisted:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to "pomożecie" to nie jak za Gierka, tylko naprawdę trzeba będzie sałatkę i grila zrobić.

Otóż to.

Jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i będziemy mogli przyjechać, to Sylwia na pewno pomoże w kuchni "przy sałatkach" i zajmie się grillem (to jej ulubione zajęcie), a ja chętnie skoczę do lasu po materiał na ognisko i z przyjemnością narąbie drewna do grilla.

Jeżeli znajdziemy kawałek wolnego miejsca na moto to postaramy się też przywieźć jakieś ciasto swojej roboty.

 

Pozdro z zasypanego Legionowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w tym temacie:

Pszczółko, Ania to Piaffe - żona Bubera, nie moja :icon_biggrin: ale jak napisała - ciacho upiekła :notworthy:

 

Aniu, myślałem, że o kabaretkach już zapomniałaś :biggrin: :biggrin:

 

pozdro

 

ps. Teraz będzie winko wiśniowe, wyszło świetne i mocne :icon_twisted:

Ech, Przepraszam Was za taką wpadkę :notworthy: Jeszcze nie kojarzę osób z nickami :icon_biggrin:

 

Słowa uznania dla Piaffe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...