Skocz do zawartości

Położyłem się.


tomaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz leżałem ,za blisko się trzymałem samochodu i było mokro.Na szczęście nic się nie stało,tylko było mi przykro nikt mi nie pomógł,smochody tylko przejeżdąły tylko patrzyli się na mnie .Szarpałem się sam z motorem i z bólem.Pozdrawiam wszystkich .Tomaszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pożyteczny filmik. Niby logiczne, ale w stresie można nie wpaść na tak genialną w swojej prostocie technikę.

A co do chęci niesienia pomocy bliźnim, zwróćmy uwagę, że jak się puszka rozejdzie np. na środku skrzyżowania to też nie ma na kogo liczyć. Jeszcze zezwą od ch... i strąbią. Tacy jesteśmy jako Polacy... (dla przewrażliwionych - uogólniam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz leżałem ,za blisko się trzymałem samochodu i było mokro.Na szczęście nic się nie stało,tylko było mi przykro nikt mi nie pomógł,smochody tylko przejeżdąły tylko patrzyli się na mnie .Szarpałem się sam z motorem i z bólem.Pozdrawiam wszystkich .Tomaszek

 

 

Taka jest juz mentalnosc Polakow. A jak widza jeszcze przewrocone moto, to pewnie mysla "wariat jechal, to niech sie teraz meczy".

 

Moj kolega ostatnio skakal po gorkach na rowerze i sie glebnal. Mial rozwalona reke i cos z barkiem. Widzialy to dwie kobiety i pomogly mu doprowadzic rower do auta i daly mu tabletki przeciwbolowe. Po wszystkim zadzwonil do mnie czy przyjade go odebrac. Dojechalem po ok godzinie, a te kobitki caly czas z nim siedzialy i czekaly az ktos go odbierze, mimo ze wiedzialy juz, ze jestem w drodze.

Nawet z wlasnej chusty temblak mu zrobily :)

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega ostatnio skakal po gorkach na rowerze i sie glebnal. Mial rozwalona reke i cos z barkiem. Widzialy to dwie kobiety i pomogly mu doprowadzic rower do auta i daly mu tabletki przeciwbolowe. Po wszystkim zadzwonil do mnie czy przyjade go odebrac. Dojechalem po ok godzinie, a te kobitki caly czas z nim siedzialy i czekaly az ktos go odbierze, mimo ze wiedzialy juz, ze jestem w drodze.

Nawet z wlasnej chusty temblak mu zrobily :)

 

Nie ma wuja, zakonnice się nie liczą, one zawsze mają czas ;-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wuja, zakonnice się nie liczą, one zawsze mają czas ;-P

 

To nie byly zakonnice :) ale czas pewnie mialy, bo byly pochodzic rekrreacyjnie. Tutaj ludzie sa mili z reguly. Jak kiedys stanalem autem na awaryjnych to gosciu tez sie zatrzymal i pytal co sie stalo i czy mnie sholowac na parking. Bylo przed 9 rano, ghosciu w gajerze, wiec pewnie jechal do pracy i nie mial tyle czasu to te mile panie,.

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje bo widze ze Choperek nie jest az taki mały:D.

A ze Polacy są tacy a nie inni to wiadomo ale to zalezy tez od warunktow...bo jak był duzy ruch to raczej nikt nie miał sie jak zatrzymac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...