Skocz do zawartości

<<< Borki 2009 >>>


CZESIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adres do tematu Borek forumowych

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1459792

 

i w Tym Temacie piszemy o naszej liczebności i obecności w Borkach 2009

 

oj będzie się działo :icon_twisted: :flesje: :flesje: :flesje:

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

:notworthy: Witam proszę o info na gg 7797514 kto będzie się zabierał z nami do Borek 02.10.2009 i ustalmy godzinę wyjazdu i skąd , jedzie z nami samochód miejsc już chiba nie ma ale bagaż można załadować na autko, pozostał tylko tydzień :crossy:

 

P.S Proszę na gg pozostawić ksywkę lub imię bo nie wszystkich mam na gg :biggrin:

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę rozjaśnić temat i podzielić się na co najmniej dwie grupy bo wiem że większość jedzie w piątek, ale są też osoby które wybierają się w sobotę.

Od razu mówię że jadę w piątek i jeśli ktoś chce się pode mnie podczepić (2-3 motocykle) i lecieć trochę "szybciej" to niech da mi znać.

Nie chcę jechać w większej grupie bo jest to po prostu niewygodne a 3 lub 4 motocykle w zupełności wystarczą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: Wyjazd na Borki Piątek 9:00 na Lotosie ja z Anisem podłączymy się koło Garbowa w tym zajezdzie jadac od Niemiec do trasy na W-awę na parkingu Zajazdu Podolanka bedziemy na was czekac , Mati Autem smiga po 12:00 Merh koło 15/16:00 ponoć i ktos chiba w sobotę :crossy: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Ja wyruszam autem po południu. Narazie mam 2 pewne osoby, Olga i Ja :biggrin: Czekam jeszcze na info od Joaśki jeżeli da rade to jedzie ze nami. Planujemy wyjechać tak w granicach 15-16, więc jeżeli ktokolwiek chciał by się z nami zabrać to jedną miejscówę w samochodzie mam! Aha i jeszcze jedno:

 

Pojazd którym będziemy się poruszali posiada takie coś jak bagażnik! Jeżeli ktoś nie chce czegoś targać na moto, może mi podrzucić, zmieści się na bank :icon_exclaim:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...