Skocz do zawartości

15 sierpień


marck21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Nie wiem czy gdzieś się ten wątek się przewinął ... ale jak coś to będzie małe przypomnienie...

 

Pytanie brzmi następująco... czy jest ktoś chętny na wyjazd :crossy: do częstochowy na święto 15 sierpnia ???

 

W planach jest wyjechać 13-14 sierp a może i nawet wcześniej jeśli zbierze sie ktoś chętny i zapadną jakieś konkrene decyzje

 

czekam na odp

 

pozdrawiam

Edytowane przez marck21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo

Wstępnie wpisuję się na listę chętnych. Nie było mnie jeszcze w Częstochowie.

Ale tyż nie ma chyba co liczyć na browara w tych rejonach. Podejrzewam, że będzie całkowity zakaz.

 

No i tu się lekko zdziwisz bo czasy prohibicji minęły naszczęście bezpowrotnie...:P

 

tak mniej więcej od 13 sierpnia zaczynają wchodzić pielgrzymki do Częstochowy...i zawsze na 15 sierpnia jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski... bardzo różnych i przeróżnych... młodych niewiast itd itd... i właśnie w tych dniach Czestochowskie ogródki piwne, puby i disco przeżywają prawdziwe oblężenie (wiem bo 5 razy byłem tam na piechotę:P)

a jeszcze jest jedna instytucja co ma wtedy niezły obrót... - apteki:P

 

także uwież mi że każdy ... naprawdę każdy się tam odnajdzie .. a samo przeżycie jest niesamowite gdy o 3 w nocy wychodzisz na miasto ... które tetni życiem ... tłumy ludzi itd...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Nie wiem czy gdzieś się ten wątek się przewinął ... ale jak coś to będzie małe przypomnienie...

 

Pytanie brzmi następująco... czy jest ktoś chętny na wyjazd :crossy: do częstochowy na święto 15 sierpnia ???

 

W planach jest wyjechać 13-14 sierp a może i nawet wcześniej jeśli zbierze sie ktoś chętny i zapadną jakieś konkrene decyzje

 

czekam na odp

 

pozdrawiam

 

to nie jedziecie do Radzymina 15 sierpnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wstępnie też bym się pisał,ale jeszcze potwierdze bo termin odległy i wszystko może się zmienić...

 

jak najbardziej termin odległy.. ale najpierw tzreba przeprowadzić tzw"badania rynku"... ile osób chętnych by mogło być na taką wyprawę..:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej termin odległy.. ale najpierw tzreba przeprowadzić tzw"badania rynku"... ile osób chętnych by mogło być na taką wyprawę..:P

 

byc moze i ja :)

skusiły mnie te niewiasty w opisie wycieczki :D

 

a tak w ogole wyjazd 13-14 a powrot jest przewidziany na??

 

to nie jedziecie do Radzymina 15 sierpnia ?

a co sie dzieje w radzyminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a tak w ogole wyjazd 13-14 a powrot jest przewidziany na??

 

no właśnie dobre pytanie... to zależy jak wiele niewiast tam będzie :icon_razz:

15 to sobota , 16 niedziela więc pewnie plany by były co do 16 sierpnia

Edytowane przez marck21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dobre pytanie... to zależy jak wiele niewiast tam będzie :icon_razz:

15 to sobota , 16 niedziela więc pewnie plany by były co do 16 sierpnia

Oby nie za dużo dziewic, bo się troche przeciągnie w czasie... zwłaszcza jak MGS dotrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie dzieje w radzyminie?

 

A w Radzyminie od 11.00 Motocud z Kevinem Aistonem w roli komandora :banghead: . Przejazd z Radzymina przez Nieporęt, Legionowo, Marki do Sulejówka i przez Ossów do Radzymina. Wieczorem mistrz stuntu Rafał Pasierbek, koncercik i :flesje: Szczegóły na www.motobud.pl

Edytowane przez klosiak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie za dużo dziewic, bo się troche przeciągnie w czasie... zwłaszcza jak MGS dotrze :D

 

 

To MGS też się wybiera??? Myślałem, że oni nas nie lubią i pojadą gdzie indziej....... :icon_rolleyes:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...