Skocz do zawartości

juhuuuuu :D zdalem :D


kriqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chwale sie :D zdałem prawko i kupiłem Rf600r :D piekna suczka :D narazie nie wykozystam jej potencjalu ale powoli powoli :D. Trasa z kumplami zaliczona nie za szybko. Fajnie miec wyrozumialych kolegow ktorzy wiedza ze 150 to za szybko, dlatego pierwsza trasa max 100 bylo ja w srodku :). Bocznymi co by innym nie przeszkadzac :D. O matko jak ja to kocham :D.

 

Lewa w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulowac prawka :) tylko uwarzac na ta rf delikatny sprzet a pozatym kocne jak na pierwsze wiec ostroznie z manetka

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie za szybko, bo nowe moto, to tylko 100km/h...

I co ja mam powiedzieć, jak ja taką prędkością normalnie jeżdżę i raczej nie preferuję większej? Ehh chyba ze mnie stary dziad :P

 

No ale gratulacje plasticzku i ładnego moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam jesli jestes juz w bazie ze masz uprawnienia to tylko za brak dokumentu przy sobie jest mandat bodajze 50 zl... ale nie ryzykuj poczekaj nie zaszkodzi :)

 

 

at Leszczu86 nie tylko ty tak jezdzisz ja tez nie potrzebuje wiecej niz 100 :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;) Ja po swoim drugim tysiacu zdazylem dzisiaj zlapac kapcia ;( A zatankowalem moto do pelna i zdarzylem zrobic tylko 5km Na szczescie Powietrze schodzilo stopniowo a nie odrazu strzelila guma ;) Ale uczucie malo smieszne jak w zakrecie zaczyna bujac... Pozdrawiam i nie zycze takich sytuacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za ciepłe słowa :D. Moze i racja ze to dosc zrywny motor jak na poczatek, lecz nie stac mnie na zmiane moto co rok :(. Nie odkrecam manetki do konca itp. Niestety coraz bardziej czuje sie pewnie na niej po przejechaniu pierwszego 1000km :(. Musze to przemyslec i jezdzic bardziej zapobiegawczo i odpuszczac :). A oto i ona :

http://photos.nasza-klasa.pl/10693541/44/m...c8b44faaca.jpeg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...