Skocz do zawartości

Węgry balaton wyjazd 24.07.2009


adamuhxj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nastąpiła zmiana planów wakacyjnych i zamiast wyjazdu do bułgari (ze względów finansowych) mam zamiar wraz z narzeczoną pojechać nad balaton na Węgry. Planujemy wyjazd na ok 8-9dni od 24.07. w nocy począwszy.Poszukujemy towarzyszów podróży:) wiadomio-im więcej tym lepiej. a Jeśli nie to poprosiłbym chociaz info nt jakichś tanich kempingów (jedziemy pod namiot), ew jeśli ktoś już tam był to o trase jaką jechali.o wszelkie info proszę na priv lub mail: [email protected]

Z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem rok temu, generalnie bardzo drogo mi się nie wydawało. Miejscowość Keszthely czy jakoś tak, nie pamiętam :)

Kemping ok 30-35 zł za namiot + jedna osoba + motocykl. Teren ogrodzony, strzeżony, basen do dyspozycji bez żadnych dopłat i naprawdę czyściutko. Byłem tylko 2 dni więc za wiele Ci nie powiem o samym jeziorze. Generalnie dla mnie nic ciekawego, poszukiwaliśmy plaży przez parę km i wszędzie 'privat' , wchodzisz za opłatą i do tego było tam naprawdę pełno ludu. Jak jedziecie pod namiot to polecam naprawdę solidne śledzie i coś cięzkiego do ich wbijania, ja pogiąłem większość i w ostateczności przywiązałem sznurki do motocykla i latarni ;)

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nastąpiła zmiana planów wakacyjnych i zamiast wyjazdu do bułgari (ze względów finansowych) mam zamiar wraz z narzeczoną pojechać nad balaton na Węgry. Planujemy wyjazd na ok 8-9dni od 24.07. w nocy począwszy.Poszukujemy towarzyszów podróży:) wiadomio-im więcej tym lepiej. a Jeśli nie to poprosiłbym chociaz info nt jakichś tanich kempingów (jedziemy pod namiot), ew jeśli ktoś już tam był to o trase jaką jechali.o wszelkie info proszę na priv lub mail: [email protected]

Z góry dzięki:)

słuchaj moja ekipa jedzie za 4 dni do Siofok nad balatonem od czwartku jakiś tydz zadzwoń do brata smoq 73 i pogadajcieleci pare intruzow 501170130 pogadajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jawulcem kojarzą mi sie bardzo ciekawe chwile, pierwszy sprzęt i legalne kilometry, zadbana Jawa także może służyć dość bezawaryjnie. Martasta lecisz nad Ballaton swoim Twin Sportem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jawulcem kojarzą mi sie bardzo ciekawe chwile, pierwszy sprzęt i legalne kilometry, zadbana Jawa także może służyć dość bezawaryjnie. Martasta lecisz nad Ballaton swoim Twin Sportem ??

 

Nieee, jade jako plecak na XJotce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector niestety nie dam rady, w tym roku planuje sie poszwendać po PL , jakies Zakopane, Solina, może po Woodstocku Bałtyk lub Mazury, wszystko w trybie przyśpieszonym, bez planu, na wariata. Ekipa troche nawaliła w tym roku i wyszły nici ... Pzdr. i udanego Balatonowania się, jeziorko git, ogromne, baaardzo długo jest płytko, jak dla mnie nieumiejącego pływać to był + , spędziłem tam troche czasu

(chyba w 20000r.) na kolonii , bynajmnie robiło na mnie wrażenie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pojedziecie ze mną i tomkiemx123 do Chorwacji? Planujemy wyruszyć 25 z samego rana. Przystanek z noclegiem w Bratysławie. Jedziemy w ciemno i szukamy apartmanów do 15E :)

Balaton nie jest ciekawy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...