Skocz do zawartości

Prezentacja wideo małego Maraudera.


KolesKS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W lipcu 2008 zostałem szczęśliwym (jak do tej pory xP) posiadaczem małej Marudy - Suzuki GZ 125.

Nie najeździłem się nią wtedy za dużo, gdyż egzamin na A1 miałem dopiero 5 listopada (zdany za pierwszym razem), dokumenty dostałem pod koniec tego samego miesiąca, a w grudniu z 2-3 razy wyjechałem. Jakby nie patrzeć zrobiłem w 2008 roku, tylko 200km.

 

Ostatnio, jako prace domową z informatyki mieliśmy zrobić prezentację wideo - pomyślałem więc - czemu by nie o Marudzie? I tak oto powstał ten film... Może się Wam tutaj nie spodobać, gdyż jest on raczej zrobiony z trochę niezbyt 'Motocyklistowego podejścia', nie mniej jednak chciałem go zaprezentować i prosić o opinie na jego temat.

 

Zarówno te pozytywny jak i negatywne, najlepiej też ze wszelkimi uwagami ;)

 

 

:icon_arrow:

[Link do mojego filmu na YouTube'ie]

 

 

...swoją drogą - czym bym tu się mógł pochwalić:

- zakupem moto :crossy:

- zdanym za pierwszym podejściem egzaminem kat. A1 :flesje:

- pierwszym przejechanym tysiącem kilometrów (niebawem drugi) :bigrazz:

 

Jeżeli temat bardziej nadaje się do działu 'Przy piwie', to bardzo proszę o przeniesienie go tam i przepraszam za mylną ocenę 'powołania' tematu.

Edytowane przez KolesKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...