Skocz do zawartości

Husq Tłumik


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim

HUSQVARNA WRE 125 2004

Mam pewien dylemat,mianowicie dotyczy on tłumika do husqvarny,farbryczny tłumik strasznie mnie denerwuje,dziwnie brzmi i ogólnie brzydko wygląda (ten taki z cypelkiem jakby...przepraszam za nieprofesjonalnosc,ale naprawde sie nieznam na tym :) )

 

Teraz przejde do sedna sprawy

Chciałbym go zmienic,i za żadne skarby niemoge znalezc na allegro,ebay czy gdziekolwiek tłumika sportowego,podtuningowanego do husqvarny WRE 125 2004.

 

Moje pytanie:

Może ktos odpowiedziec,z jakich motocykli tłumik pasuje do husqvarny WRE?

Czy z crossa husqvarna CR i enduro husqvarny WR będzie pasował do mojego modelu WRE... ?

 

Czy ktoś kiedys tak próbował?

 

Proszę o odpowiedz,lub jesli ktos wie cos wiecej na ten temat gg (16285656)

 

HUSQVARNA WRE 125 2004r

Edytowane przez Radziulen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jaki cypelek Ci chodzi, ale byc może masz tłumik z katalizatorem. Mile widziane byłoby foto o co Ci chodzi. :biggrin:

Ja ostatnio przerabiałem fabrykę do WR 250, więc jakbym zobaczył zdjecie, to może bym Ci posłużył radą.

Na allegro był tłumik tuningowy do WR125 z firmy CRD, ale nie jestem pewien czy pasuje do WRE, pozatym miał chorą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie bardzo zajarzyłem, myślałem, że chodzi Ci bardziej o moc niż o dźwięk i wygląd 2T. One zawsze pierdziały i będą pierdzieć, jedyne co możesz zrobić to obciąć cypelek brzeszczotem i ewentualnie rozkręcić ten tłumik, tam powinna być wata, którą się go wypełnia w celu wygłuszenia. Może z tym coś pokombinuj.

Ważniejszym elementem jest dyfuzor (ta gruszka z przodu), no ale co do dźwięku, to jeżeli go wypróżnisz (oczywiście jak ma blokady) to będzie miał inny taki bardziej pusty, metaliczny dźwięk, tylko to jest dużo zabawy w cięciu i spawaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...