Skocz do zawartości

crf 250r ??


Rekomendowane odpowiedzi

czesc :buttrock: ... jestem tutaj raczej nowy. duzo czytalem te forum, glownie o exc bo o crf 250 malo (interesuje mnie tylko 4t od 250 do 450 cc, mysle smigac po polnych drogach i lasach, niestety brak piaskow, zwirowni !! przy czym chce miec troche zapasu mocy ) nie znalazlem jakiegokolwiek tematu na temat hondy crf 250 (procz tej z lampa) wiec sam zalozylem .

chcialbym sie dowiedziec jakie sa opinie na temat crf-a 250 w rocznikach 2004-2006 bo na taki sie tez zapatruje(cena gra role).

z tego co zauwazylem to DWU-rurowe crf-y weszly od 2006, jakie weszly zmiany razem z tym modelem w porownaniu co crf-a z 2004 ??

1) co ile zalecacie zmieniac tlok, zawory w crf 250, posiada tytanowe ?? :crossy:

2) czy crf nie jest latwiejszy w serwisie niz sxf ??

3) co ma za zadanie rama centralna podwojna i jak sie takowy prowadzi (w porownaniu do prostej-sxf 250) :crossy:

4) czy nie uwarzacie ze siedzenie 965 mm bedzie dla mnie za wysokie ?? mam 178 cm

5) 250 cc wystarczy na poczatek czy po miesiacu stwierdzacie ze jednak brakuje mocy ??

6) prawda ze ma słabszy dół niz konkurencja ??

 

ogolnie chcialbym wiedziec wszystko o crf 250r w porownaniu do ktm sx-f 250 ?? :lalag: :lapad:

 

wiem ze ceny czesci crf-a sa tansze niz w sxf , bardziej dostepne, crf mniej warzy, ponoc mniej pali(?) za to jesli chodzi o motor ceny porownywalne crf do sxf :clap:

 

:notworthy:

Edytowane przez stuwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 177cm i dla mnie jest akurat. Co do dołu to może nie tyle o słabszy tylko łagodniejszy. W serwisowaniu będzie tak samo prosty jak sxf . Jeżdzę juz kilka dobrym lat i mi mocy nie brakuje. Wiadomo, że jak będziesz miał kilometrową prosta to wykrecisz na maxa i Ci zabraknie nawet w 450. Zaworki ma tytanowe, Rama rózni sie materiałem dlatego wygląda inaczej. Niby ma być sztywniejsza ale ja nie czuje róznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bo honda to honda!!! do hondy sie nie zaglada

mialem sxf i sx 250 mialem dwie crfy 250 07, 08 do tego 450 i jak dla mnie sxf to nie porozumienie duzo lepiej wypada sx jednak i tak zawieszenie to porazka. Jedyny minus w hondzie jak dla mnie to orginalna kierownica i biegi troche ciezko wchodza w góre bez sprzegła, pozatym jest to idealny motocykl, a te dwie rurki to niestety tylko chwyt martketingowy duzo lepiej chodza na pojedynczych wydechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz na mysli zeby brac crf-a 250 ??

nie przeszkadza Ci 5-cio biegowa skrzynia ?? nie brakuje 6-tego biegu ??

widze ze czesci wcale nie tansze niz do sxf-a a ceny motorow powiedzialbym nawet ze drozsze niz sxf. co ile wymieniasz tłok i regulujesz zawory w crf-ie ?? wolałbys miec crf-a 2004 niz sxf-a 2006 ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

czyli masz na mysli zeby brac crf-a 250 ??

nie przeszkadza Ci 5-cio biegowa skrzynia ?? nie brakuje 6-tego biegu ??

widze ze czesci wcale nie tansze niz do sxf-a a ceny motorow powiedzialbym nawet ze drozsze niz sxf. co ile wymieniasz tłok i regulujesz zawory w crf-ie ?? wolałbys miec crf-a 2004 niz sxf-a 2006 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...