Skocz do zawartości

Kurtka tekstylna za 300zł? (miejsko-szosowa)


Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim :biggrin: Szukam jakiejś kurtki szosowej, no i tu jest problem, bo mając ~300zł do dyspozycji nie jest to łatwe... Tym bardziej że większość ma rozmiar (nawet XL) tak do 184-185cm wzrostu, ja mam 188, ale do tego jestem dosyć chudy więc niektóre rozmiary pasujące do wzrostu byłyby tak o połowe za duże jeśli chodzi o 'szerokość' xd

 

Znalazłem 3 póki co:

1) pasujący rozmiar ;) ale taka trochę "bezmarkowa", nie wiem co o niej myśleć, chociaż najszybciej kupiłbym tą właśnie

http://moto.allegro.pl/item645825263_kurtk...2009_roz_l.html

 

2) taki tschul, ale czekam aż sprzedawca podeśle mi jakąś tabelke z rozmiarami bo tu nic nie ma... też mógłbym brać jakby był rozmiar na mnie

http://moto.allegro.pl/item642039889_tschu..._niebieski.html

 

3) inny tschul, to samo z rozmiarami co wyżej, ale z kolei mi się nie podoba krój chociaż ma szansę pasować

http://moto.allegro.pl/item641987927_motor...48_cordura.html

 

Może Wy macie jakieś (sprawdzone?) propozycje? Kasa koło 300zł (powiedzmy że 330 max i naprawdę nie jestem w stanie wyciągnąć nic więcej...).

 

P.S

jak widać obok << jeżdże na MZ więc nie musi być to nie wiadomo co, ale żeby chroniła ;)

 

Tak przy okazji - może ktoś się orientuje jak jest z rozmiarami kurtek Tschul?

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ozone niestety nie ma żadnego protektora na plecach... :/

jeszcze widzę modele Street i Duke tej firmy ale one z kolei nie mają żadnego ocieplenia

 

poprawiłem temat, bo tak się zastanowiłem to w sumie kurtka będzie głównie do jazdy po mieście, rzadziej gdzieś dalej ;P

 

czekam dalej, może ktoś coś doda jeszcze :)

 

edit: yyy ja już nie wiem, na scigacz.pl artykuł o tej kurtce Duke to piszą że ma wypinaną podpinke ocieplającą, na allegro ani słowa o tym... :?

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiejś tymczasowej kurtki, choćby i używanej, a jesienią poluj na okazje w sklepach. Ja późną jesienią kupiłem w Louisie (zamówiłem przez net) kurtkę Roleff Lisboa i wyszła razem z wysyłką 280 zł. W sklepach w Polsce stała wtedy ok. 400, teraz kosztuje prawie 600 zł. Protektory są, podpinka jest, ściągacze są :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utika On-Road w Intercars ( nie Intermotors) jest za 250 zl z wysylka , fajna kurtala , ma odpinana osobno membrane i podpinke ocieplajaca. Kupilem ja sobie ostatnio do endurowania i jestem zadowolony.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj nic bez przymiarki.

Mam podobne wymiary do Ciebie, choć ,,chudy" to pojęcie względne, szukałem dla siebie kurtałki na moto-targach w wawie i żaden retbike i 90 % innych marek mi nie pasowało. Ciężko jest coś upolować jeśli jest się faktycznie wysokim i faktycznie szczupłym, bo jeśli długość jest ok to w klacie jest za luźno.

 

...ale w końcu coś znalazłem - Modeka, tyle że cena mnie troszke odstraszyła :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze poczekam czy ktoś łaskawie podeśle mi rozmiarówki Tschuli, żeby mieć chociaż mniej-więcej pojęcie jak by to wyglądało, a generalnie to jak będzie lepsza pogoda to podjade do sklepu który jest dystrybutorem retbike'a bo mam dosłownie 2km do nich i może tam coś do przymierzenia znajde...

 

michal.051 - u mnie to podobnie wygląda ;) jak już długość kurtki i rękawy spasują to wtedy w klacie 10-15cm za duża, a jak tu pasuje to zwykle sporo za krótka jest... :/ dlatego ta z 1. linku mnie zainteresowała bo wychodzi na to że byłaby akurat, tylko że to jest takie nie wiadomo co...

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...