Skocz do zawartości

Sprzedam Kawasaki EL Eliminator 252 97r.


PTAQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam mojego Eliminatora (aktualny przebieg 21 300 km - nadal rośnie pojemność 252cm3, moc 30KM 1997r), motocykl sprowadzony z Niemiec w 2006 roku z udokumentowanym przebiegiem 15 000 km. Jestem jego pierwszym właścicielem w Polsce. Przejechałem nim blisko 7 tys km bez jakichkolwiek awarii i problemów. Motocykl regularnie serwisowany (wymiana oleju i filtra, regularnie smarowany,naciągany łańcuch), stan bardzo dobry, łańcuch dopiero w połowie naciągu, napęd ok, opony w stanie dobrym, nowy akumulator, nowe klocki hamulcowe (jesczze nie założone, stare sa w bdb stanie) - dodatkowo: stlelarze pod sakwy, nowe sakwy, nowy piórnik, bagażnik, gmole oraz oparcie pasażera.

Spalanie jak to w Eliminatorze na poziomie 3,7 l/100km przy spokojnej jeździe ok 80km/h w trasie, do 5,5 l przy dynamicznej jeździe w mieście.

Motocykl idealny dla początkujących - lekki zrywny chopper.

Najczęściej można mnie spotkać m.in. na zlotach w Opalenicy, Zgniłej Pyrze, paradach i drogach powiatu szamotulskiego, nowotomyskiego oraz międzychodzkiego.

 

Pełna dokumentacja, karta pojazdu. kolor czarny

Cena jaka mnie interesuje to 5900 zł - do uzgodnienia.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania 500 - 86 - 05 - 05, [email protected]

Na prośbę dla zainteresowanych wysle zdjecia na maila.

Lokalizacja Pniewy (kolo Poznania) - zachęcam do oględzin motocykla i jazdy próbnej

Edytowane przez PTAQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...