Skocz do zawartości

zmiana rozmiaru kasku


Rekomendowane odpowiedzi

hej zastanawiam sie czy da sie jakos rozmiar kasku zmniejszyc bo w modelu ktorego uzywalem rozmiar skorupy dla wszstkich rozmiarow jest ten sam (hjc cs12) dobrze mi slurzyl a posiadam juz nowy i zastanawialem sie czy go nie przystosowac dla mej kobiety :) moze ktos juz sie z czyms takim spotkal i wie co i gdzie zrobic a jak by jeszcze przyblizyl cene bylbym wdzieczny :) wiem ze temat niektorym moze wydac sie durny ale jestem ciekaw waszych opini :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zastanawiam sie czy da sie jakos rozmiar kasku zmniejszyc bo w modelu ktorego uzywalem rozmiar skorupy dla wszstkich rozmiarow jest ten sam (hjc cs12) dobrze mi slurzyl a posiadam juz nowy i zastanawialem sie czy go nie przystosowac dla mej kobiety :) moze ktos juz sie z czyms takim spotkal i wie co i gdzie zrobic a jak by jeszcze przyblizyl cene bylbym wdzieczny :) wiem ze temat niektorym moze wydac sie durny ale jestem ciekaw waszych opini :)

.Temat trochę dziwny.Skorupy występuja w 2 rozmiarach, ale chyba gra nie jest warta świeczki i koszt przeróbki bedzie zbyt duży,poza tym nie sprzedają wypełnienia kasków HJC osobno,lepiej do kupić dla lubej, nowy dopasowany kask za 300 zł będzie lebszy niż kombinowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze i tak bedzie prosciej ale jestem poprostu ciekaw czy cos takiego jest wykonalne :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze i tak bedzie prosciej ale jestem poprostu ciekaw czy cos takiego jest wykonalne :)

Gruba kominiarka na leb i juz :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...