Skocz do zawartości

My stestowalismy wszystkie trzy..


Rekomendowane odpowiedzi

mnie test się podobał ;] co do tych maszyn to brał bym gixa [ I wcale nie ma wydechów jak rogale] . Co do reszty to wiadomka , klasa sama w sobie . No ale ten lakier bialo niebieski ... echh :D

 

pozdrawiam pomysłodawców takiego testu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie...Kapitalny test. Głównie ze względu na to, że zrobiony na torze i śmigali kierowcy mający pojęcie o tego typu sprzętach. Nie jest to test w stylu Świata Motocykli gdzie pan "redaktor" pojeździ po ulicy i powie że motur ma dwa koła i zapie**ala. Tyle to ja wiem i bez czytania ŚM. W waszym teście zwracałem uwagę głównie na wypowiedzi Badziaka i ucieszyłem się że nie robi loda Suzuki. Facet obiektywnie wszystko ocenił.

Jest jednak coś co powinniście zmienić. Operator i montażysta do pieca. Operator mimo braku umiejętności nastrzelał trochę fajnych ujęć ale montażysta skutecznie je udupił. Najmijcie profesjonalistów bo szkoda tyle tracić. Ale i tak wielki plus.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny test, oby więcej takich a napewno z każdym następnym będzie coraz lepiej.

Dobrze obejrzeć profesjonalistów i posłuchać opinii.

Mam tylko jedno małe zastrzeżenie co do terminologii. Z pewnością wiecie sporo o motocyklach dlatego drażniło mnie, że o nowy silnik R1 nazwaliście "big bang", podczas gdy jest to tylko chwyt marketingowy ludzi z Yamahy.

Ale nie czepiając się, ogólnie OK - czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematu to erlan jak nic dzwiek mnie powala :D stylistyka jak dla mnie piekna :D a co kolegi co zalorzyl temat sprytna reklama portalu :) ja tez zareklamuje a co tam :) linka mam w sygnaturze

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...