Skocz do zawartości

Może się wybierzecie na imprezę w Krosinku koło Mosiny?


Buldoczka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.saab-gt.pl/rajdy-krosinko-2009-zaproszenie

 

Koleżanka motocyklistka z Mosiny rozmawiała z organizatorem, który poprosił by przyjechali motocykliści i poprowadzili cały konwój samochodów zabytkowych + blokada ulic. Myślę, że to może być dobra zabawa, więc się wybieramy. Dołączycie?

 

Trasa przejazdu podana przez organizatora:

 

11:00 wyjazd z Krosinka, przejazd przez Mosinę, Rogalinek, Rogalin, Kórnik, Jeziory wielkie, Zaniemyśl,

12:30 - 13:00 postój nad jeziorem, parking leśny Łękno,

13:10 przejazd przez Luciny, Czmoń, Radzewo, Radzewice, Rogalin,

14:00 Mosina

 

:cool: :smile:

Edytowane przez Buldoczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.saab-gt.pl/rajdy-krosinko-2009-zaproszenie

 

Koleżanka motocyklistka z Mosiny rozmawiała z organizatorem, który poprosił by przyjechali motocykliści i poprowadzili cały konwój samochodów zabytkowych + blokada ulic. Myślę, że to może być dobra zabawa, więc się wybieramy. Dołączycie?

 

Trasa przejazdu podana przez organizatora:

 

11:00 wyjazd z Krosinka, przejazd przez Mosinę, Rogalinek, Rogalin, Kórnik, Jeziory wielkie, Zaniemyśl,

12:30 - 13:00 postój nad jeziorem, parking leśny Łękno,

13:10 przejazd przez Luciny, Czmoń, Radzewo, Radzewice, Rogalin,

14:00 Mosina

 

:cool: :smile:

 

Witam.

Rozważamy, rozważamy...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w uzupełnieniu dodam, że po drodze będzie przystanek w domu dziecka - dla dzieciaków frajda zobaczyć tyle pięknych maszyn.

 

AAA i jeszcze będzie pyszny domowy placek drożdżowy jak u mamy.

 

 

Lecę czyścić chromy :buttrock:

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety mnie się udało tylko na chwilę przyjechać do Mosiny (ale dwie inne osoby + dziecko od nas były na całości).

Samochody PIĘKNE. Chyba nie tylko na mnie zrobił wrażenie Saab Sonett w pięknym pomarańczowym kolorze :)

A Syrenki to był bardzo miły akcent, tym bardziej że do niedawna ujeżdżałem jeszcze swoją :) ('78 i tylko 14500km oryginalnego przebiegu!!!)

Impreza bardzo fajna, oby się rozwijała. Wczoraj na TVP 3 była krótka relacja z tego zlotu.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była sympatyczna, ten pomarańczowy Saab rzeczywiście piękny. Było nas kilku motocyklistów, trasa całkiem przyjemna. Przystanek w domu dziecka to dla dzieci była frajda, a kilkoro załapało się na małą rundkę motocyklem :crossy: . Nad jeziorem Łękno dłuższy odpoczynek i pyszne ciasta domowej roboty. Po powrocie do Mosiny organizator zafundował obiad motocyklistom. Dalszy ciąg imprezy w Krosinku: władze Mosiny wręczyły nagrody za najpiękniejsze auto, koncertował zespół STREFA ZERO.

Na całej trasie blokowaliśmy skrzyżowania i ronda żeby parada mogła przejechać jednym ciurkiem. Było nas trochę mało, ale daliśmy radę :clap:

Organizator, bardzo miły człowiek, dziękuje motocyklistom za pomoc :notworthy:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=NPnkdZoE6BI

 

http://picasaweb.google.pl/Buldoczka/SAABY...nko9Maja200902#

Edytowane przez Buldoczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Się działo a ta pomarańczka była zacna mmmmm (i mam tu na myśli samochód a nie jak mik to zarzucano , kierowce ) ;)...... Tylko teraz trza oszczędzać Hondę..... ech uszczelniacze... Raz jeszcze witam! Tu szalona Basiula :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja jak zwykle nie obejrzę zdjęć :/ Weekend się zaczął, a ja zamiast na zlocie będę siedziała w domu i czekała w daaaalszym ciągu na uszczelniacze ... :( Ale jak tylko mi doślą to jak wybyję z domu to tak szybko nie wrócę... :crossy: Honda już też rwie się do jazdy.... :) Pewnie nie wytrzymam i tak gdzieś runde walnę , ale szkoda mi tych teleskopów... :icon_rolleyes:

 

Buldoczka dzięki Wam też się działo ,a nie tylko dzięki Basiuli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...