Skocz do zawartości

Woodstock Rally 2009


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziurawkę pamiętam, startujemy w czwartek, powrót w poniedziałek. Ja bd chyba leciał główną 3jką. Rudy spotykamy się jak w zeszłym roku w sławie czy zrobimy meeting w nowej soli? ja już po czesci spakowany

 

Od naszej strony już ustalone, wyjeżdzam ok. 11 od siebie, o 12 bede u Rudego i razem lecimy na kostrzyn. Ok 17.30 dołącza się 4 motórzystów z leszna na czele z zdesperowanym plecaczkiem Madzią :) do zoba :)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawkę pamiętam, startujemy w czwartek, powrót w poniedziałek. Ja bd chyba leciał główną 3jką. Rudy spotykamy się jak w zeszłym roku w sławie czy zrobimy meeting w nowej soli? ja już po czesci spakowany

 

Od naszej strony już ustalone, wyjeżdzam ok. 11 od siebie, o 12 bede u Rudego i razem lecimy na kostrzyn. Ok 17.30 dołącza się 4 motórzystów z leszna na czele z zdesperowanym plecaczkiem Madzią :) do zoba :)

 

no ale o 12 chyba nie wylatujecie juz na kostrzyn co nie?

no i niestety jeden kumpel odpadł juz...

szef mu nie dał wolnego na piate nie wspominajac juz o zwolnieniu z kilku godzin w czwartek dał mu 3h zwolnienia w piatek i mysli czy samemu jechac czy tez nie...

klapa troche szkoda ale poki co to raczej w trojke pojedziemy :)

 

wiec i tak czy siak do zobaczenia w czwartek :D

 

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdesperowanym plecaczkiem Madzią do zoba

Zdesperowanym ?? Grzester, że my nie lubimy plecakować to nie znaczy , że Kobietą to przeszkadza, pamiętam jak dziś jak musiałem być plecakiem na Kurczakowej gpz 600 gdy vfr padła miedzy legnicą a jelenią , cóż ja wtedy przeżyłem ... Jaki strach !!! Grześ co do 12stej to trzeba sie jeszcze dogadać , albo kompromis wymyśleć. Narazie czekamy na kontakt od Magdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was chłopaki. To ja - Madzia. Grzester chyba nie trafil z tym stwierdzeniem zdesperowany plecaczek. Hmm... Średnio się to czyta. No ale cóż. zdesperowana to ja na pewno nie jestem. I lubię być plecaczkiem...Tak sobie wymyśliłam, że fajnie by było jechać na wood w kilka moto, a że mój wspaniały motocyklista nie ma w pracy tyle czasu co ja to ja się wzięłam za organizację. Zresztą nieskromnie mówiąc jestem w tym niezła. :smile: A więc Grzesterku podpadłeś Madzi. hihihi Jeśli chodzi Chłopcy o organizację to my bylibyśmy w stanie wyjechać z Leszna tak o 17.30. Fajnie by było jechać razem ale to od Was zależy jak Wy chcecie. Nic na siłę. Pozdrawiam Was gorąco i czekam na info.

Wasz "zdesperowany" hihihi plecaczek Madzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wime ;/

To jak y wyjeżdzamy z leszna o 17.30 bo tam MI "zdesperowana" Madzia powiedizała że im by najlepiej pasowało więc się dostosowaliśmy :)

No i z tego co wiem a przynajmniej myślałem to dołanczamy do was we wschowie i jedziemy dalej razem

bo poki co to wychodze z załozenia nie wiem czy trafnego że my jedziemy sami prosto do Kostrzyna a Rudy i Grześ jada już o 12 do kostrzyna?

Dobrze myśle czy nie

Wyciagnie mnie ktos z błedu ? XD

 

btw..jedna osoba u nas odpadła z leszna szef posadzil wyjebke mu...

Coż za wspaniałomyślność z jego strony..

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe newsy dla Grzestera, ok 12:30 muszę być w Nowej Soli z Dziadkiem , licząc , że się doktorek nie spóźni to do w domu będę miedzy 14 a 15stą więc Grzegorzu można by najwcześniej wystartować koło 16stej , a znowu jak mamy jechać i tak późno to warto poczekać 1,5h na Leszczyniaków i polecieć na kilka sprzetów :) Zaraz do Ciebie synu zadzwonie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe newsy dla Grzestera, ok 12:30 muszę być w Nowej Soli z Dziadkiem , licząc , że się doktorek nie spóźni to do w domu będę miedzy 14 a 15stą więc Grzegorzu można by najwcześniej wystartować koło 16stej , a znowu jak mamy jechać i tak późno to warto poczekać 1,5h na Leszczyniaków i polecieć na kilka sprzetów :) Zaraz do Ciebie synu zadzwonie !

 

:icon_rolleyes: On sie już spakował (Grzester) hahahaha, humor mu chyba popsułem ale sie dostosuje więc byśmy poczekali na Was po 17stej na stacji paliw Orlen zaraz na początku Wschowy jadąc od leszna po prawej. :bigrazz: Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe newsy dla Grzestera, ok 12:30 muszę być w Nowej Soli z Dziadkiem , licząc , że się doktorek nie spóźni to do w domu będę miedzy 14 a 15stą więc Grzegorzu można by najwcześniej wystartować koło 16stej , a znowu jak mamy jechać i tak późno to warto poczekać 1,5h na Leszczyniaków i polecieć na kilka sprzetów :) Zaraz do Ciebie synu zadzwonie !

 

:icon_rolleyes: On sie już spakował (Grzester) hahahaha, humor mu chyba popsułem ale sie dostosuje więc byśmy poczekali na Was po 17stej na stacji paliw Orlen zaraz na początku Wschowy jadąc od leszna po prawej. :bigrazz: Pzdr.

 

 

czyli dobrze rozumiałem xD

 

no to mi się te wieści podobaja:)

w kupie razniej a nie tak jak sraczka troche tu troche tam Ci teraz tamci pozniej i co jak sobie widzisz to my dojezdzamy a w najlepszym ululani juz co gorsze obrzygani i zaspani w nmiotach :buttrock:

mówie jak o sobie tylko ze edycje wczesniej :icon_eek:

PROSZE TAK SIE NIE MOZE POWTORZYC ZE MNA XD

Postaramy się z Magda i resztą wyjechac jak najwcześniej i dotrzeć jak najszybciej i najwcześniej do was WSH :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobimy tak żeby było dobrze. Będe na 16:00 we wschowie. Z Rudym poczekamy na "zdesperowaną" (mimo wszystko się przyjeło:))) i jej ekipe i razem lecimy na kostrzyn. Ja jeszcze jutro rano tu zajrzę. Madzia ma mój numer to będziemy się kontaktować. Myślę, że najlepiej będzie się spotkać na jakimś CPNie albo poprostu na rynku we wschowie tam na zatoczce z kostek. Tarabanić do mnie jakby co na 667 745 788 :)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ma mój numer to będziemy się kontaktować. Myślę, że najlepiej będzie się spotkać na jakimś CPNie albo poprostu na rynku we wschowie tam na zatoczce z kostek. Tarabanić do mnie jakby co na 667 745 788

Za takie texty to na miejscu Madzi bym Ci wylał jakiegoś przeterminowanego browara na łeb a do kasku wrzucił 2 zbuki ;) Co do spotkania to wiedzą na jakim CPNie a rynek wschowski jest w połowie zamkniety dla ruchu ... ;) Joey właśnie co do obrzyganych w namiocie , jak nie wlejecie we mnie vódki to mi to nie grozi :P PA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja walasnie tam bylem tyko ze puszka :(( mimo wszystko juz bylo z 30 maszyn pogadalismy sobie troche na bramce co do wiazdu quadow niema zadnego problemu ... wsumie chyba wszystko juz wiecie ze bedzie duzy namiot w ktorym bedzie kawa i herbata i ponoc wieczorem jakies filmy ale nie wiem czy dobrze zrozumialem.... prysznice sa ogolnodostepne po 3zl wiec lepiej niz na innych zlotach bo zazwyczaj kapiel w bagnie albo mycie w korycie :P czy szukanie stacji z prysznicem... Na woodstocku bede pierwszy raz ale zapowiada sie ciekawie ... Pozdrowienia serdeczne i dozobaczenia juz na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Chłopaki! Ciesze się, że tak wyszło, że jedziemy wszyscy razem. Zresztą tak miało być od samego początku, ale mój ulubiony Grzester troszkę namieszał. No ale to nic. Najważniejsze, że doszliśmy do porozumienia. A jeśli chodzi o to piwo dla Grzestera to nie ukrywam będzie musiał się postarać, żeby nadrobić ten minus , który ma u mnie. Pozdrawiam gorąco. W razie pytań czy zmian dzwońcie na kom bo na forum mogę nie zajrzeć ( Numer wtajemniczeni mają ) Do zobaczenia już za kilka godzin :smile: :smile: :smile: Wasza Wspaniała Organizatorka Madzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jakiś zacofany jestem :)) Dobra to Rudy już da mi instruktarz na miejscu bo ja faktycznie nie nadąrzam. Ja już zwarty, gotowy, czekam... Zwieracze zaciśnięte i czekam :DDD

 

Ostatnia fota przed wyjazdem - http://bikepics.com/pictures/1740261/

 

No to do zobaczenia we wschowie. Niech motór będzie z wami. Gumowych drzewek :) P.S. Madzia, jakoś się dogadamy :))

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ma mój numer to będziemy się kontaktować. Myślę, że najlepiej będzie się spotkać na jakimś CPNie albo poprostu na rynku we wschowie tam na zatoczce z kostek. Tarabanić do mnie jakby co na 667 745 788 :)

 

spoko to jak co to "Zdesperowana" bedzie walić na koma jak byśmy złapali problem podrodze :crossy:

hmm cpn przy wlocie jak jets blisko to mozna tam a jak nie to odpowiedni był by tez rynek tam nie problem trafic:D

 

 

Co do spotkania to wiedzą na jakim CPNie a rynek wschowski jest w połowie zamkniety dla ruchu ...

OK czyli doczytajac kolejnego posta wezmiemy cepeeniaka xD i tam sie skumamy tak jak rudy pisal mi na gg

;) Joey właśnie co do obrzyganych w namiocie , jak nie wlejecie we mnie vódki to mi to nie grozi :P PA !!!

Czyli już masz rolke papieru ze soba uszykowana? bo jak juz zacznie sie picie to ciezko sie moze skonczyc :icon_eek:

widze ze nie tylko dla mnie ale i Ciebie czyli nie bede sam :buttrock:

 

 

Jestem pelen podziwu widzac ten kask :icon_eek:

To już wiesz ze nastepny po rudym do upicia będziesz Ty :flesje:

Nie wiem czemu jak to napisałem skojarzyły mi sie jabolowe ofiary xD

 

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...