Skocz do zawartości

Kupię GS500 lub CB500


Vega_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam do sprzedania 2 x Suzuki GS 500.

Jeden to rocznik 95 a drugi 96, oba zarejestrowane w Polsce, jeżdżą w kraju od roku. Oba ubrane w owiewki Five Stars. Rocznik 95 przejechał pode mna w zeszłym sezonie 5 tyś km + 1 tyś km w tym sezonie. Rocznik 96 przejechał niewiele bo łącznie na zeszły i ten sezon ok 1,5 tyś km Oba mają wymienione olej oraz filtry oleju w tym sezonie. W chwili kupna oba miały wymieniony naped i klocki chamulcowe wraz z płynem (rocznik 95 ze względu na wykrecone 6 tyś km miał właśnie świeżo wymienione klocki i płyn).

 

Oba sprawne i bezproblemowe. Odpalaja za pierwszym razem. W 96 nowy akumulator.

Oba motocykle były kupowane z pewnej ręki (od znajomego z niemiec który na codzien zajmuje się serwisowaniem i sprzedaża używanych motocykli).

 

Przebieg;

95 - 41 tyś km

96 - 36 tyś km

 

Jeśli chodzi o cenę to;

 

za rocznik 95 interesuje mnie kwota 5500 zl

za rocznik 96 interesuje mnie kwota 6000 zl.

 

Oba motorki można w każdej chwili zobaczyć w Poznaniu. Oba są w ciągłym użytkowniu.

 

Jeśli jestes zainteresowany to mogę podesłać ci zdjęcia.

 

Pozdrawiam

 

Zadbane, bezwypadkowe i w atrakcyjnej cenie :)

 

Najchętniej w okolicach Warszawy do 100 km.

 

info na maila [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...