Skocz do zawartości

Czy ten zestaw "łączy" się ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

 

http://allegro.pl/item592704228_dunlop_spo..._180_55_17.html

 

Ps. szukam nowych opon do FZ6 . Generalnie potrzebuję tylko przednią wymienić (jest jeszcze fabryczny osławiony Bridgestone BT020 - wytrzymał 35 tys. km :bigrazz: ). Ale znalazłem taki oto jak w linku.

Myślałem też na Metzelerem Z6 lub Continental Road Attack.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio rozglądałem się za oponkami. O ile Continentala nie brałem pod uwagę o tyle na temat Metzelera Z6 czytałem troche opinii i testów. Jednak moją uwagę zwróciły dwa inne kapcie, które zdecydowanie prowadziły w testach i wśród opinii, czyli: Michelin Pilot Road2 i Dunlop Roadsmart. Po poświęceniu sporego czasu na lekturę wybrałem dunlopy. Oczywiście doświadczenia innych to nie moje... ale wychodzi na to, że pilot road 2 zachowuje się nieco lepiej na mokrej nawierzchni, natomiast dunlop na suchej...

Nie wiem tylko jak z żywotnością dunlopa (nikt się nie wypowiedział), jeśli chodzi o PR2 to są osoby które przekulały na nich powyżej 20 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie:

 

http://allegro.pl/item592704228_dunlop_spo..._180_55_17.html

 

Ps. szukam nowych opon do FZ6 . Generalnie potrzebuję tylko przednią wymienić (jest jeszcze fabryczny osławiony Bridgestone BT020 - wytrzymał 35 tys. km :bigrazz: ). Ale znalazłem taki oto jak w linku.

Myślałem też na Metzelerem Z6 lub Continental Road Attack.

Pozdr.

 

Weź lepiej d208 na przód i tył. Miałem w fz6, a teraz w kawie zx10r i nie mogę narzekać. Oponki całkiem nieźle dają rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem na;

Pirelli symbol nieznany ( zapomniałem )

D207

D208

D209 inaczej zwane Oualifer ?

BT020 :banghead:

Conti Road Attac :buttrock: : :crossy:

BT21

Najlepiej wspominam Conti, najgorzej BT020. Dunlopy mają trochę za mało mięska i szybciej się zużywają a przód ząbkuję(ował)

Dorzynam teraz BT21, niezła, dosyć trwała, dobrze trzyma tylko w zakresie granicznym czyli jak już dochodzi do zamknięcia zaczyna odpływać dając do zrozumienia ... dość, dalej lepiej NIE.

Czyli opona do ostrej ale nie ekstremalnej jazdy.

Następna będzie znowu Conti Road Attac.

Qualifery bardzo źle zachowywały mi się na mokrym, dziwne bo w testach ŚM wychodziło wręcz odwrotnie, być może rzecz polegała na drobnym szczególe, specyfikacja ... użytkowana przeze mnie miała literką M w symbolu. Być może inne ... miały/mają inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem też na Metzelerem Z6 lub Continental Road Attack.

Pozdr.

 

 

Wez Z6 nie bedziesz zalowal

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...