Skocz do zawartości

10-te "PŁONĄCE PARTY" - Debrzno 2009


bakczysaraj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cola nie zaśmiecaj tematu. Jakoś Cie w Debrznie nie widziałam ;)

 

 

Samsunczka stałem naprzeciew Ciebie nie wiem jak mogłaś mnie nie widzieć tymbardziej że urosłem troche w szerz :bigrazz:

A tematu nie zasmiecam raczej odświerzam bo stypa na pilskim forum :smile:

 

P.S. Niech sie przyzna ten co pociska przez centrum miasta ponad 100km/h albo jeszcze lepiej szlifierą w środku nocy jakoś o godz 1 lub 2 prawie codziennie ,chętnie bym pogadał sobie bo cierpie na bezsenność.Może ty Samsunczka go znasz bo masz rozeznanie wśród motocyklistów jak mało kto w pile :bigrazz:

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałeś naprzeciw mnie i nawet sie nie przywitałes??? Oooooohoho... Minusik Cola, duży minusik :bigrazz: Piła to jedna wielka stypa z nudnymi ludźmi więc sie nie dziw :) A ja jednak nie mam rozeznania wsród pilskich ,,motocyklistów", nie wiem skąd taka teoria. Ale Cola ,skoro bezsenność Cie trapi to na ławe na przystanek i machaj do motocyklistów, może sie któryś zatrzyma i pogada.... :cool: :bigrazz: Buzka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałeś naprzeciw mnie i nawet sie nie przywitałes??? Oooooohoho... Minusik Cola, duży minusik :bigrazz: Piła to jedna wielka stypa z nudnymi ludźmi więc sie nie dziw :) A ja jednak nie mam rozeznania wsród pilskich ,,motocyklistów", nie wiem skąd taka teoria. Ale Cola ,skoro bezsenność Cie trapi to na ławe na przystanek i machaj do motocyklistów, może sie któryś zatrzyma i pogada.... :cool: :bigrazz: Buzka :wink:

 

 

Stałem naprzeciw ale za płotem,w sumie mogłem Cie zawołac jak Pawlaka podejdź no do płota :bigrazz:

A tą opcje na przystanku przy wojska polskiego już przerabiałem i nawet sie kilku poznało,jestem pewien ze ktoś już za przproszeniem pier..doli w pile że Cola na przystanku siedzi i patrzy na przejeżdzające moto,a co mi pozostało w tym sezonie...tylko patrzeć.

Trzymaj sie i odezwij czasem na gg :icon_biggrin:

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie nie szkoda sezonu :icon_eek: ,przeciez jestes zdrowa i mozesz jezdzic,cos mi sie wydaje ze twoja maszyna jest skaleczona i nie podoła juz w tym sezonie i tu leży problem,mam racje?

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Aż mi głupio po sześciu miesiącach zwłoki, ale przecież nie będę ukrywał najnowszej galerii z Płonącego Party Debrzno 2009 zamieszczonej dosłownie przed chwilą pod niniejszym linkiem na stronie pilskiej Husarii. Wcześniej prezentowano fragmenty pokaźnego zbioru, a od dziś jest już całość i mam nadzieję, że z ciekawością poszukacie samych siebie, powspominacie z łezką w oku. Nieobecni zaś otrą się o klimat, jaki zapamietaliśmy i uwieczniliśmy naszymi obiektywami.

 

Serdecznie zapraszam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...