Skocz do zawartości

Akcja "motocykl są wszędzie..."


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Lada dzień dostanę pokaźną ilość naklejek, część z nich zostanie u nas na Lubelszczyźnie, a część wyśle dalej w Polskę ;]

Żeby wszystko szło sprawnie postaram się zorganizować na Lubelszczyźnie sprawną sieć dilerki.

A więc tak.

Część naklejek powędruje do Joaśki ( chyba nie masz Asiu nic przeciwko :biggrin: ;p ) , jakąś ilość podrzucę do Ridersa, trochę do lubelskich sklepów.

 

Prosił bym aby zgłosiły się do mnie osoby z mniejszych miast które by mogły na swoim terenie rozprowadzać naklejki.

Mam tu na myśli np : Zamość, Chełm, Puławy, Radzyń Kraśnik, Parczew, Hrubieszów itd...

Także członkowie grup, stowarzyszeń motocyklowych, którzy mają możliwość rozprowadzenia znacznej ilości naklejek niech dadzą znać ;]

Lubartowiacy, czy ludzie z okolicy będą mogli odbierać oczywiście u mnie, podrzucę też trochę do serwisu do Dejki, do Pinia czy np. Merhowi.

Także jakaś ilość powędruje na allegro gdzie za symboliczną złotówkę będzie sprzedawanych 5 szt plus koszty wysyłki na poziomie 2 zł, dzięki czemu wyeliminujemy kombinatorów którzy wciskają ludziom denne papierowe naklejki, które schodzą po 3 myciach.

Na razie to tyle :bigrazz:

Jakieś pomysły, propozycje ?? Proszę pisać ;]

Dużych i smacznych jajek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś mało rąk chętnych ;]

 

Na Zamość i okolice dostał PiotrekRR, na Biała Podlaskę Arcer, więc ich w tych okolicach molestujcie ;]

Jutro podrzucę do Ridersa w lublinie i do Aśki i Darka większą ilość bo mieszkają w lublinie i są na miejscu ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie duszpasterskie....

 

Partie naklejek na Lublin ma Joaśka i ja! Zainteresowanych naklejkami proszę o kontakt na PW (nie róbmy tu śmietnika!!).

 

Naklejki można dostać:

 

Riders Pub (nie wiem czy jeszcze maja)

Inzynierska przewaznie w kazdy piatek od 20 do 23 (ostatni parking po prawej jadac od Smoluchowskiego) przy srebnym CBF z Kuferkiem.

U chłopakow w Monster Bike w Kalinowce (po prawj przed skrętem na Świdnik)

 

 

Prosimy nie marnować naklejek i brać tylko tyle ile jest wam naprawde potrzebne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

WITAM!

 

Naklejki rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Przekazaliśmy je do sklepów moto,osobom prywatnym i rozdawane były w trakcie imprez z udziałem motocyklistów.

Prosili o nie również użytkownicy 4oo i cosik do ich rąk trafiło.

 

Pozostało zaledwie kilka sztuk.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

PEES Przydałoby się jeszcze jakiś nakład otrzymać bo chętni piszą :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś pokazać jak te naklejki wyglądają??

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin: ...no juz dawno nikt mnie tak nie rozweselil! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

W zamian za to pozwole sobie uswiadomic Ciebie w tej kwestii: otoz mniej lub wiecej tak one wygladaja --> http://foto.scigacz.pl/cache/imgs/_750/gal...sa_wszedzie.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...