Skocz do zawartości

Bieszczady


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsz promienie słońca wychodzą zza chmur i każdego korci żeby wybyć w dalekie krainy na swym rumaku :D

 

Pewno wielu z was w ciepłe dni robi wypady weekendowe w Bieszczady, Ja z kumplami również.

 

Pomyślałem, żeby w jakiś wiosenny już ciepły weekend wybrać się większą grupą na jakiś wypad. Przelocik po Bieszczadach, jakiś obiadek, ploteczki ;)

 

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsz promienie słońca wychodzą zza chmur i każdego korci żeby wybyć w dalekie krainy na swym rumaku :D

 

Pewno wielu z was w ciepłe dni robi wypady weekendowe w Bieszczady, Ja z kumplami również.

 

Pomyślałem, żeby w jakiś wiosenny już ciepły weekend wybrać się większą grupą na jakiś wypad. Przelocik po Bieszczadach, jakiś obiadek, ploteczki ;)

 

Co wy na to ?

piszę się-podaj przybliżony termin :icon_biggrin: termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsz promienie słońca wychodzą zza chmur i każdego korci żeby wybyć w dalekie krainy na swym rumaku :D

 

Pewno wielu z was w ciepłe dni robi wypady weekendowe w Bieszczady, Ja z kumplami również.

 

Pomyślałem, żeby w jakiś wiosenny już ciepły weekend wybrać się większą grupą na jakiś wypad. Przelocik po Bieszczadach, jakiś obiadek, ploteczki ;)

 

Co wy na to ?

 

Sory chłopaku ale Ty już nie raz pokazałeś jaki z Cibie "kolega" co się czepia innych więc w Bieszczady i owszem ale napewno nie z toba :icon_twisted:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiało poezją :D

 

 

Sory chłopaku ale Ty już nie raz pokazałeś jaki z Cibie "kolega" co się czepia innych więc w Bieszczady i owszem ale napewno nie z toba

 

IsKra bo ja taki poeta jestem :smile:

 

Enzo hehe jak nie chcesz to nie musisz jechać. Nie mam zamiaru Cię zmuszać niereformowalny "kolego" :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

IsKra bo ja taki poeta jestem :smile:

 

Enzo hehe jak nie chcesz to nie musisz jechać. Nie mam zamiaru Cię zmuszać niereformowalny "kolego" :buttrock:

no to jak jedziecie w te Bieszczady czy płuczecie sobie flaki? Kiedy? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objechałem w ostatni weekend dużą pętlę. Sporo śniegu przy drodze co powoduje że na serpentynach są potoki wody i tony piachu. Ale widoki genialne :)

 

My pukneliśmy ostatnio Załuż :bigrazz: super sprawa.

 

Wczoraj ruszyliśmy wesołą gromadką na Koszyce, ale po 30 km jazdy jeden z rumaków oddał trochę płynów ustrojowych na asfalt, ja miałem potworny ból głowy, a plecaczek narzekał na zimno i zakończyło się powrotem :bigrazz:

 

Więc pewnie w weekend trzeba zaliczyć wypad na pętelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... ja miałem potworny ból głowy, a plecaczek narzekał na zimno i zakończyło się powrotem :bigrazz:

 

 

 

Bo kobietę zwłaszcza taką to trzeba umieć ogrzać :icon_mrgreen: Ze mną pewno cieplej by jej było ale nie ma co tego roszcząsać kiedyś w praktyce sprawdzimy.

 

Co do terminu Kiedy bo pytania wyżej padały - odpowiadam - Zawsze ;)

Śniegiem nie ma się co przejmować bo w końcu słońce grzeje a swoje umiejętności z Zuchów się posiada ;)

 

Ten weekend ma być ponoć średni jak na dalszy wypad.

 

Ja rzucam termin przykładowy - 25 kwiecień Bieszczady. kto jest ZA niech pierwszy rzuci kamień :D

 

Widzisz tatko jaki konkretny termin już ustaliłem. dawaj znać jak się piszesz :flesje:

 

IsKra zbieraj dupencje bo Cię porywam :smile: :icon_idea: Love Is Paradise ;)

Edytowane przez Mobilaiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kobietę zwłaszcza taką to trzeba umieć ogrzać :icon_mrgreen: Ze mną pewno cieplej by jej było ale nie ma co tego roszcząsać kiedyś w praktyce sprawdzimy.

 

 

 

Ja rzucam termin przykładowy - 25 kwiecień Bieszczady. kto jest ZA niech pierwszy rzuci kamień :D

 

 

25tego jest Mała.

 

Poza tym Mobilaiz robisz się męczący.

Nawet nie czytając Twojego posta wiadomo co w nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kobietę zwłaszcza taką to trzeba umieć ogrzać :icon_mrgreen: Ze mną pewno cieplej by jej było ale nie ma co tego roszcząsać kiedyś w praktyce sprawdzimy.

 

Co do terminu Kiedy bo pytania wyżej padały - odpowiadam - Zawsze

Śniegiem nie ma się co przejmować bo w końcu słońce grzeje a swoje umiejętności z Zuchów się posiada

 

Ten weekend ma być ponoć średni jak na dalszy wypad.

 

Ja rzucam termin przykładowy - 25 kwiecień Bieszczady. kto jest ZA niech pierwszy rzuci kamień :D

 

Widzisz tatko jaki konkretny termin już ustaliłem. dawaj znać jak się piszesz :flesje:

 

IsKra zbieraj dupencje bo Cię porywam :smile: :icon_idea: Love Is Paradise ;)

 

Każda Akcja powoduje REAKCJĘ jak mawiał pewien Pan, więc nie bądź zdziwiony :icon_twisted:

 

25tego jest Mała.

 

Poza tym Mobilaiz robisz się męczący.

Nawet nie czytając Twojego posta wiadomo co w nim jest.

 

Widzisz Ciemko tak to już jest z burakami i prostakami ograniczonymi psychicznie do kilku prostych czynności życiowych. Cóż, możemy im tylko współczuć i łączyć się z nimi w bólu :rolleyes:

 

 

Hehe dokładnie.

 

A w ten weekend to może i będzie trochę zimniej ale na pewno nie na torze Lublin :biggrin:

 

Nie zapomnij że "niewierni" taż jadą :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...