Skocz do zawartości

Porządki Wiosenne ....


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak się zastanawiam, czemu nie ma tu tematu typu pojeżdżawki, spoty czy cuś? Naprawde nic się w tym mieście nie dzieje?

Klimat forum lublin.riders.pl mi nie pasi, a tu tymbardziej nic...

 

Szanowny Kolego 'pawela'!

 

Bardzo sluszne i prawdziwe sa Twoje spostrzezenia... zastanawiam sie nad ta kwestia juz jakis czas. FM to chyba najwieksze forum motocyklowe w Polsce, dziala preznie, kipi wrecz mnogoscia nowych uzytkownikow, wypowiedzi oraz dyskusji na przerozne tematy... niestety tylko w innych dzialach.

 

.... natomiast w dziale Lublin cisza i spokoj, malo sie dzieje. Lublin to miasto nienajmniejsze, masa motocyklistow, a i nie wszystkim, czego np. i Ty i ja jestesmy przykladem, odpowiada atmosfera panujaca na forum trykaczy. Wobec tego dziwi mnie mizernosc lubelskiego dzialu na FM.

 

Masz pomysl czy i co mozna z tym zrobic?

 

Zdrowka! Robcio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że cytowana przez Ciebie wypowiedź nie była w dziale to tego przeznaczonym, ale nie chciałem zakłądać nowego, po po co zaśmiecać subforum moimi żalami? :P

Jako, że mam nieco moderatorskiego doświadczenia z kilku for samochodowych, myślę, że można by założyć wątek typy 'spotkania cykliczne' czy 'integracyjne'. Jestem na FM 4 lata, a jakoś nigdy nie miałem okazji spotkać się aktywnymi userami naszego regionu. Nikt takiej propozycji nie wysuwał, uznałem, że nie jest to tu praktykowane.

Co nie zmienia faktu, że chętnie spotkałbym się z motocyklistami z regionu, wymienił doświadczenia, pojeździł nawet bez celu po mieście czy poza nim, bez napinki na jazdę extremalną i kolekcjonowanie wrażeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kolego Pawela to ja mam taka propozycję.

Pojaw się na mojej paradzie w niedziele pozniej na beczce w piatek i tam napewno poznasz ludzi i ekipe do wspolnych podrozy nie koniecznie na moto-bo czasami moto odstawiamy i chodzimy na piechotke po barach i mozesz mi wierzyc ze spotykamy sie dosc czesto. Fakt nie piszemy o tym na forum bo i po co? Mamy do siebie telefony i sobie ustawki sami robimy a najczesciej jest to czysty spontan.

 

Ja na forum jestem tez kilka lat jeszcze wiecej regularnie zagladam tutaj a jeszcze dluzej jezdze i wiesz mi znam sporo osob z naszego miasta i wojewodztwa ktorzy smigaja na moto, poznalismy sie na roznego typu spotkaniach zlotach paradach. Zachecam i ciebie do tego, nie gryziemy i jestesmy otwarci na nowych kolegow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...