Skocz do zawartości

Inauguracja sezonu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj to byla bajka :))) Sloneczko suchy asfalt :))) Zrobilem jakies 70km i wszystko by bylo git gdyby nie jedna akcja z katamaraniarzem ktory mi wyjechal z podporządkowanej i stanal w poprzek jezdni bo dopiero mnie zobaczyl. . . eh ci niedzielni kierowcy. Naszczescie udalo mi sie go wyminac i jechac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to byla bajka :))) Sloneczko suchy asfalt :))) Zrobilem jakies 70km i wszystko by bylo git gdyby nie jedna akcja z katamaraniarzem ktory mi wyjechal z podporządkowanej i stanal w poprzek jezdni bo dopiero mnie zobaczyl. . . eh ci niedzielni kierowcy. Naszczescie udalo mi sie go wyminac i jechac dalej.

 

 

Wiem, o czym mowa, wczoraj śmignęłam z kumpelą w małą traskę po zimowej przerwie i miałyśmy podobną sytuację, popukałyśmy mu w czoło i mam nadzieje, że nie odebrał tego jako pozdrowienie hihihi...chyba kierowcy i nie tylko niedzielni, zapomnieli o nas przez zimę..........CZAS SIĘ PRZYPOMNIEĆ!!!!!! :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o czym mowa, wczoraj śmignęłam z kumpelą w małą traskę po zimowej przerwie i miałyśmy podobną sytuację, popukałyśmy mu w czoło i mam nadzieje, że nie odebrał tego jako pozdrowienie hihihi...chyba kierowcy i nie tylko niedzielni, zapomnieli o nas przez zimę..........CZAS SIĘ PRZYPOMNIEĆ!!!!!! :crossy: :crossy: :crossy:

[/quot

 

 

Tak właśnie!!! :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Ja jeszcze nie wyjechałem,ale w niedzielę planuje jak będzie sucho. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu,nadeszła wiekopomna chwila! :notworthy:

 

Zrobiłem dzisiaj 80km.

Trochę wiało ale nie było tragedii.

Tylko,że wszyscy już by chcieli jeździć,a ja nie spotkałem po drodze ani jednego motocykla!! :banghead:

 

Jestem zdruzgotany tym faktem! :eek:

 

A jechałem nawet przez miasto (Brzeg). I nic!

 

No ale nic to,moje życie stało się piękniejsze :crossy: :biggrin:

Sezon otwarty :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 marca śmognąłem do pracy - miny koleżanek i kolegów z pracy bezcenne :) 7 w sobotę było już około 200km, ale jak mi kilka śnieżynek na kasku wylądowało to skierowałem się szybciutko w stronę domu :banghead: Liczę na 15 marca i wypad na motobajzel. Aby nie lało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu,nadeszła wiekopomna chwila! :notworthy:

 

Zrobiłem dzisiaj 80km.

Trochę wiało ale nie było tragedii.

Tylko,że wszyscy już by chcieli jeździć,a ja nie spotkałem po drodze ani jednego motocykla!! :banghead:

 

Jestem zdruzgotany tym faktem! :eek:

 

A jechałem nawet przez miasto (Brzeg). I nic!

 

No ale nic to,moje życie stało się piękniejsze :crossy: :biggrin:

Sezon otwarty :flesje:

 

 

Mnie to "Trochę wiało" i jedyne 50 km kosztowało ostre przeziębienie.....ale warto było:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...