Skocz do zawartości

zx6r 636 Pierwsze moto


Rekomendowane odpowiedzi

jazzzzzzon, po grzyba zakładasz takie tematy? Widać masz swoje zdanie i żaden praktyk cię nie przekona Ty czytałeś i wiesz lepiej. Jeżeli temat jest po to żeby cię wszyscy głaskali po główce to ci się 4um pomyliło.

Wbij na jekieś emo forum i tam załóż temat: "kfoane emusie kce kupic se szporta a swiat mnie nie rozumie"

Uważam że w tym temacie pozostaje jedynie spuścić wodę.

 

Raio nie zakladalem tutaj tematu zeby mnie ktos po glowie glaskal no chyba ze ta tak lubisz to twoja sprawa Nie bede tobie tlumaczyl czegos czego i tak nie zrozumiesz Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu ma służyć ta dyskusja?

Kolego jazzzon 636 to sprzęt nie dla Ciebie.

Jesli nie potrafisz tego zrozumiec, znajdz poradzna firme zajmujaca sie doszkalaniem motocyklistow.

Ja na takowe szkolenie sie zapisalem i wcale nie zaluje, bo facet jest instruktorem miedzynarodowym, testerem motrocykli Hondy, z doswiadczeniem rzedu 26 lat i sam twierdzi ze jeszcze sie uczy.

Przyklad?? Chlopaczki po 16-17 lat objezdzaja Hondami VFR400 kolesi na tysiączkach... Głupio ????

Proponuje odstawic na bok dane katalogowe, komercyjne gazety, tylko zastanowic sie czy wykorzystam chociaz 30 % mozliwosci sprzetu ktorego chce kupic.

Proponuje kawe er6 w plastikach - praktycznie ten sam design, piekny sprzet turystyczny, z wystarczajaca moca.

Jedz do salonu i sam sie przejedz.

Podstawy to budowa motocykla i co do czego sluzy, geometria i co najwazniejsze zawieszenie wlacznie z ogumieniem.

Jak dojezdzamy do zakretu, co robimy przed, w trakcie i za nim.

Zapraszam na szkolenie do Promotora w stolicy, tam wszystkiego sie dowiesz i wtedy napewno decyzja Twoja ulegnie zmianie.

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vektor ile ty sie chcesz ze mna klocic Powiedz mi to ? Na 2003 rok 636 byla najlepsza w swojej klasie i to jest dla mnie wazne

 

W jakiej klasie? Skoro jest poza klasą. Czaisz? Jest klasą samą w sobie więc jak może objeżdżać inne motocykle skoro nie ma konkurencji? Ty chyba sam nie do końca rozumiesz co klepiesz.

 

myslalem ze motocyklisci to brac ale

 

To się pomyliłeś jak widać :bigrazz:

 

Totalny, dosadny teoretyk, który wybiera motocykl na podstawie cyferek z katalagów :icon_razz:

 

A co tutaj chcesz tłumaczyć? Skoro nawet nie potrafisz wytłumaczyć sobie, że jesteś teoretykiem bez praktyki. Przynajmniej tak wygląda wszystko to co napisałeś do tej pory :icon_razz:

 

No ale zapomniałem, przecież wiesz strasznie dużo o motocyklach i nie musisz słuchac rad innych :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serwien za odpowiedz Ja wiem chlopaki ze wy dla mnie chcecie jak najlepiej Przeciez nie bede opisywal histori zycia osobnika o ksywie jazzzon na 600 jezdze juz ponad 3 lata 2 lata temu mialem dzowna na zx6r kumpla to ze pisze ....jezdzilem na 600 kilka razy to nie znaczy ze mam kurde policzyc to na jednej rece i powiedziec kurde bylo tego 15 rund heh co ma powiedziec ktos kto jezdiz 20 lat ze "troche jezdzi " no ale nie o to chodzi Na taki kurs na bank bym sie zapisal W moich stronach cienko z czyms takim ale na pewno bede myslal o takiej opcji Jeszcze raz Dzieki za posta Pozdrawiam

 

vektor kurde jak kupie ta 636 i nie wiem moze sie kiedys spotkamy na jakims zlocie to na jakies piwko pojdziemy heh zakopac topor wojenny jestem teoretykiem bo mam wiedze na temat sprzetow katalogową jezdzilem tez troche kurde moj blad bo zjebalem posta na wejsciu no ale kurde czlowiek uczy sie na bledach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serwien za odpowiedz Ja wiem chlopaki ze wy dla mnie chcecie jak najlepiej Przeciez nie bede opisywal histori zycia osobnika o ksywie jazzzon na 600 jezdze juz ponad 3 lata 2 lata temu mialem dzowna na zx6r kumpla to ze pisze ....jezdzilem na 600 kilka razy to nie znaczy ze mam kurde policzyc to na jednej rece i powiedziec kurde bylo tego 15 rund heh co ma powiedziec ktos kto jezdiz 20 lat ze "troche jezdzi " no ale nie o to chodzi Na taki kurs na bank bym sie zapisal W moich stronach cienko z czyms takim ale na pewno bede myslal o takiej opcji Jeszcze raz Dzieki za posta Pozdrawiam

 

vektor kurde jak kupie ta 636 i nie wiem moze sie kiedys spotkamy na jakims zlocie to na jakies piwko pojdziemy heh zakopac topor wojenny jestem teoretykiem bo mam wiedze na temat sprzetow katalogową jezdzilem tez troche kurde moj blad bo zjebalem posta na wejsciu no ale kurde czlowiek uczy sie na bledach

 

ZACZNIESZ PISAĆ JAK CZOWIEK, KTÓRY SKOŃCZYŁ PRZYNAJMNIEJ PODSTAWÓWKĘ :icon_question: :banghead: :banghead: :lapad: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o R1 albo GSX 1000 w końcu tak kawa to tylko 135 KM znudzi się szybko hmmm a jakieś kombi masz czy takie samo podejście jak do prawka?? Powiem Ci ja też kiedyś się tak zaschowywałem z tym żę chciałem kupić 954... ale do czego zmierzam jak chcesz zarobić milion zł to zapytaj się kogoś kto już go zarobił bo on już wie i ma doświadczenie w tym temacie tak samo jest z motocyklistami... Chyba rozumiesz o co chodzi?

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o R1 albo GSX 1000 w końcu tak kawa to tylko 135 KM znudzi się szybko

Viwaldi dla mnie 636 to sprzęt docelowy na kilka lat Moze kiedys jak pieniadze pozwola i bede mial umiejetnosci to na cos wiekszego sie przerzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie robilem bo szkoda mi 600 zeta na kawalek plastiku gdzie za te pieniadze mozesz zalac moto 6 razy

wymiekam z tym gosciem.

W ogóle poziom tej dyskusji to ... szkoda gadać... nie wiem co wy chcecie uzyskać, chyba tylko pośmiać sie z kolejnego teoretyka który motocykl z tego co widze to widzial na obrazku albo sobie na targach zrobil na nim zdjecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiekam z tym gosciem.

W ogóle poziom tej dyskusji to ... szkoda gadać... nie wiem co wy chcecie uzyskać, chyba tylko pośmiać sie z kolejnego teoretyka który motocykl z tego co widze to widzial na obrazku albo sobie na targach zrobil na nim zdjecie....

dobra jest karol nie chciales wytlumaczyc sytuacji to ok nie ma sprawy nie pisalem zeby dymic czy sie klocic z toba

 

http://www.motogen.pl/artykuly/porady/art5...tocyklisty.html

w tym artykule masz definicję motocykla docelowego

PZDR i mimo wszystko szerokości

 

Dzieki vivaldi

 

Szerokosci

 

 

W katalogu :wink: I to jeszcze chyba z RAM'em.

no z doladowaniem z doladowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...