Skocz do zawartości

[buty] Axo Boxer - ogólne info (a moze jednak jakieś inne?)


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam ogólnych informacji o tych butach - wygoda, wytrzymałość, jak znoszą kontakt z wodą (bo na nieprzemakalne nie wyglądają...)? cokolwiek? :D

Myślałem raczej o użytkowaniu ich do normalnej jazdy (a i mój sprzęt pod enduro nie podejdzie, patrz po lewej ;P)- zwykle krótkie dystanse. Wiem że są głównie do enduro ale w cenie 370-400zł wyglądają OK. Niby są jeszcze Nitro NB40 i jakieś tam Probiker'y ale nie widze teraz jakiś mocniej chroniących tej firmy, wszystkie zwykłe takie...

Za wszelką pomoc będe wdzięczny :)

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to buty na enduro. zle ci sie bedzie w nich jezdzilo. poprzegladaj forum, mysle ze cos szosowego znajdziesz w tej cenie a bedziesz na pewno bardziej zadowolony niz z butow enduro bo sa bardzo sztywne i zle sie biegi zmienia

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do normalnej jazdy , Boxery sobie odpuść. Będzie ci niewygodnie (to mało powiedziane) , ja jeżdze na enduro przejażdzki po asfalcie rzędu 200km i mi w niczym nie przeszkadzają, ale lepiej kup coś przystosowanego na asfalt jeśli nie zamierzasz sie taplać w błotku.

 

nb 40 sobie odpuść bo to są buty jednosezonowe( sam miałem wiec moge to na swoim przykładzie potwierdzic). Probikery , to nie wiem bo osobiscie nie uzytkowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jednak jakieś odpowiedzi są:D myślałem że nic nie będzie... dzięki za opinie.

O probikerach różne rzeczy słyszałem ale tak spojrzałem na nie to nie wyglądają na jakoś szczególnie chroniące :/ a z doświadczenia wiem ze urazy kostki wszelkie są nieprzyjemne (chociaż miałem tylko skręconą...) tak myśle że nawet do alpinów SMX któryś może dozbieram, w każdym razie szukam dalej :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...