Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyż poszukuję kolejnego kombinezonu, więc mierzyłem wiele różnych firm.

Arlen i Berik dobra jakość za rozsądne pieniądze.

4SR wszędzie uciska.

Alpinestars zwyczajnie wygodny.

IXS jak skóra zdjęta z człowieka, znakomita szwajcarska jakość, zdecydowanie przebijająca innych. Być może jestem stronniczy bo mam już jednego IXS, ale jeżeli się skuszę, to IXS albo Alpina.

to przymierz sobie SPYKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z tymi kombiakami jest prosty...

 

nie ma gdzie ich przymierzyc ;D

 

No my w celach przymiarki robiliśmy wyciekczę do Długołęki, gdzie na początku imoprter 4SR miał siedzibę :)

 

Jedyne in + to to, że jednak ceny wędrują w dół, bo przez pewien okres czasu były na poziomie 2150 zł, co było trochę śmieszne, bo w tym samym okresie Beriki kosztowały 2400 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4SR można porównywać do Arlen Nessa, Berika itp.

 

 

 

to tak jakby porównać kymco do ducati.....

 

 

 

 

Z tym, że odejście zostaliśmy poniformowani, że cena kombi idzie w górę do 2 tysięcy... :icon_rolleyes: Chociaż nawet jeśli

 

Za takie pieniądze można mieć arlen nessa lub berika z protektorami tytanowymi i ze skóry kangura.... a ze skóry bydlęcej taniej się kupi, ewentualnie Alpinestarsa dobrego, Ja bym się nawet nie zastanawiał nad 4sr czy Tszulem....

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze jest tak, że kombi za <2000 jest do doopy. W moim Tschul'u zrobiłem około 10tys km, pare razy w deszczu i nie nosi śladów zużycia. Jakość wykonania uważam, że jest w pełni zadowalająca. Przymierzałem również Berika i powiem szczerze, że jakiś różnic w wykonaniu nie było - no może oprócz lansiarskich napisów i logo BERIK'a, dodających najmniej 30KM :biggrin: Tschul ma ochraniacze tytanowe na barkach i kolanach oraz inne zabezpieczenia. Nie chcę nikogo namawiać do zakupu 4SR, Tschul'a czy innego kombi, po prostu chce powiedzieć, że można kupić dobry, skórzany, dwuczęściowy kombinezon w granicach 1500zł :bigrazz: :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze jest tak, że kombi za <2000 jest do doopy. W moim Tschul'u zrobiłem około 10tys km, pare razy w deszczu i nie nosi śladów zużycia. Jakość wykonania uważam, że jest w pełni zadowalająca. Przymierzałem również Berika i powiem szczerze, że jakiś różnic w wykonaniu nie było - no może oprócz lansiarskich napisów i logo BERIK'a, dodających najmniej 30KM :biggrin: Tschul ma ochraniacze tytanowe na barkach i kolanach oraz inne zabezpieczenia. Nie chcę nikogo namawiać do zakupu 4SR, Tschul'a czy innego kombi, po prostu chce powiedzieć, że można kupić dobry, skórzany, dwuczęściowy kombinezon w granicach 1500zł :bigrazz: :buttrock:

 

A testoweś te TYTANOWE protektory przy glebie ponad 200 km/h? Berik i Arlen były testowane przez wielu zawodników i się spisały doskonale... Dlaczego to Berik a nie tszul lub 4SR jest asygnowany i licencjonowany w moto gp?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz tego cyber 1

on kosztwał w sklepach 4 tys, juz nie jest produkowany, zeby był 54- 56 rozmiar to bym sam kupił...

 

popatrz jeszcze na spyke cyber 2

oraz speed toy o ile znajdziesz...

 

ten titanium t wysoki model spyke ale juz od kilku lat nie produkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że już jestem w kraju, to umówiłem się z gościem od Cyber 1, a na ebay swoją drogą licytuje.

Może wiesz czy Spyke rozmiar Euro 50, odpowiada innym markom, jak Alpina, Spidi, IXS, ponieważ te posiadam i są na mnie idealne. Więc tak naprawdę trochę w ciemno kupuje.

Niestety nie potrafie pomoc, napisz do sprzedawcy niech poda swoje wymiary i jak na nim lezy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam w Wawie, ale strasznie jakoś brzydko leży na tym gościu.

http://moto.allegro.pl/profesionalny-1cz-k...1332153946.html

 

Nie jest to najwyższy model, na 1 miejscu jest Motika dalej Logos. Ten jest jakiś znacznie starszy. Nowy można kupić dużo taniej :biggrin:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A testoweś te TYTANOWE protektory przy glebie ponad 200 km/h? ...

Raczej nie zamierzam... :bigrazz:

Dlaczego to Berik a nie tszul lub 4SR jest asygnowany i licencjonowany w moto gp?

Bo daje te 30KM więcej? :icon_biggrin: a tak na poważnie, Berik produkuje świetne kombi i wcale tego nie neguje. Po prostu, czasem płaci się za nazwę i tyle, a nie wszyscy mogą sobie pozwolić wydać 3-4tys zł :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to najwyższy model, na 1 miejscu jest Motika dalej Logos. Ten jest jakiś znacznie starszy. Nowy można kupić dużo taniej :biggrin:

to jest SPEED TOY najwyzszy model sprzed roku albo 2. O ile dobrze pamietam kosztował ponad 1000 euro...

 

teraz najyzszy jest speed evo http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/...10377971&Page=2

 

który wyglada podobnie do speed toy http://www.lihaugmc.no/Sites/klear/spike.html

 

 

 

Co do "leżenia" pamietaj ze to kombi na moto (rece zgieta w łokciach, nogi w biodrze, kolanie i wygiete plecy), a koles na zdjeciu stoi na bacznosc wiec inaczej sie ułożył kombinezon , popros o foto na moto.

Jestes z wawy to pojedz i przymierz, nie sadze zebys był rozczarowany. mozna sie jeszcze potargowac w koncu zima i niedługo swieta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...