Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu 2009 - Opole


tomeczek151
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie to miałem pisać, szkoda, że tak późno. Mam nadzieję, że będzie chodź odrobinę cieplej niż rok temu.

 

Mam pomysł, aby zebrać się jak rok temu na tej stacji na Oleskiej i większą ekipą wparować na rynek. Jest ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którędy jedziecie?? przelotówką z klb do opo ?? to ja do tej stacji jakoś dojade i dupne sie z wami na opole fakt że nadłoże 42 km ale zawsze w grupie raźniej

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta stacja to w Opolu jest w okolicach wordu, a z tego co wiem, to tomeczek151 jest z przeciwnej strony Opola niż Kluczbork :)

 

A ja standardowo z Kluczborka wyruszę i jeśli ktoś jest chętny to zapraszam.

 

A no i ja jeżdżę jak emeryt, więc więcej jak 60-70 w zabudowanym i 100-120 poza nie śmigam :P

 

Mam tylko nadzieję, że będzie chodź odrobinę cieplej niż rok temu, bo tak mnie wypizgało, że to jakaś masakra była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na tą petrochemie,jak ktoś będzie leciał od strony namysłowa czyli czarnowąsy dobrzeń itp to zapraszam do toważyszenia,moge jechać szybko bo tam foto nie ma,wiadomo zabudowany wolniej a poza to w granicach komfortu,ewentualnie sportu ;)

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Piotrek, ja praktycznie mieszkam na końcu obwodnicy Opola, tam koło tego wielkiego ronda.

 

Także jak ktoś miałby jakieś problemu z trafieniem na petrochemię, i jedzie od strony strzelec opolskich, niech pisze to się umówimy tam przy wjeździe żeby razem już tam zajechać.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim że w tym roku rozpoczęcie sezonu czy też jak kto woli topienie marzanny ma miejsce 21 marca o godzinie 16 na opolskim rynku. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

 

Tomek

 

 

Jak będzie sucho i znośna temperatura to wpadnę.

Ale dlaczego tak późno? :eek: Nie lepiej by było o 14:00 lub 15:00 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...