Skocz do zawartości

valkyria czym sie różni wersja amerykańska od europejskiej?


kanio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam prośbe do tych którzy wiedżą conieco na temat valkyrii... mianowicie chodzi mi oto czym różni się wersja amerykańska od eyropejskiej? bo słyszałem ze coś w tej drugiej było grzebane czy ktos coś wie na ten temat?? proszę o pomoc.. bo właśnie tą królową mam do kupna i się boje ze w tej europejskiej będzie coś nie tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wymienie Ci roznic na teraz - musialbym kumpli z Valkyrie Riders Club spytac ale powiem od siebie, ze jedyne co jest nie tak przy walcu to cena i czasem duze przebiegi.:)

Reszta to sprzet pierwsza liga. Jak moto jest w konkretnym stanie to bierz.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a o jaki model Valkyrii ci chodzi, bo występuje Standard, Tourer i Interstate. Pierwsze dwa modele były sprzedawane przez Hondę w Europie i w związku z tym miały: europejskie światła, nie świeciły im się na stałe przednie kierunkowskazy, licznik tylko w kilometrach, na prawym zespole przełączników (na kierownicy) występuje włącznik świateł, którym włącza się pozycyjne lub główne (w wersji amerykańskiej po przekręceniu kluczyka od razu włączają się główne światła). No i wersja europejska ma na zbiorniku emblemat z napisem F6C (o ile nikt nie zmienił.

Gdyby potrzeba był coś bardziej szczegółowo - pytaj.java script:emoticon(':icon_biggrin:',%20'smid_12')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a o jaki model Valkyrii ci chodzi, bo występuje Standard, Tourer i Interstate. Pierwsze dwa modele były sprzedawane przez Hondę w Europie i w związku z tym miały: europejskie światła, nie świeciły im się na stałe przednie kierunkowskazy, licznik tylko w kilometrach, na prawym zespole przełączników (na kierownicy) występuje włącznik świateł, którym włącza się pozycyjne lub główne (w wersji amerykańskiej po przekręceniu kluczyka od razu włączają się główne światła). No i wersja europejska ma na zbiorniku emblemat z napisem F6C (o ile nikt nie zmienił.

Gdyby potrzeba był coś bardziej szczegółowo - pytaj.java script:emoticon(':icon_biggrin:',%20'smid_12')

 

 

Chodzi mi o valkyrie Tourer słyszałem że w tych europejskich wersjach było coś grzebane w silnikach,mniej koni i w ogóle słabszy silnik.. czy to prawda czy ktoś sobie jaja robi?

 

Chodzi mi o valkyrie Tourer słyszałem że w tych europejskich wersjach było coś grzebane w silnikach,mniej koni i w ogóle słabszy silnik.. czy to prawda czy ktoś sobie jaja robi?

 

 

może ten ktoś mnie zniechęca od kupna europejskiej bo po prostu jest słabsza... jak to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wszystkie motocykle w wersji europejskiej są trochę słabsze.Głównie chodzi o ekologię i poziom hałasu.Nie jest to wielka różnica i napewno nie przeszkadza w eksploatacji.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Masz rację jeśli chodzi o różnice w Valkyrii wersja europejska i z Usa. Wersje europejskie są troszkę zdławione.

Z tego co pamiętam wersja europejska ma dokładnie 97 kucyków.

 

Prawda jest taka, że poza napisem wersji amerykańskiej "Valkyrie" nie ma żadnych odczuwalnych różnic.

 

Powodzenia w nabyciu :lalag:

 

3maj się :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...