Skocz do zawartości

Problem


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moze ktorys z forumowiczow w prawie biegly bo mam klopot. Wygralem aukcje na allegro, facet kompletny burek, cham i skonczony idiota. Wystawil mi na drugi dzien negatywa, choc mialem 7 dni na dokonanie przelewu, wogole nie kontaktowy i brak jakiegokolwiek zrozumienia, poprostu totalnie mnie olal i rzucil sluchawka, kiedy chcialem porozmawiac. Ale nie o tym, zaraz po wystawieniu negatywa napisal skarge do allegro i przytoczyl maile, w ktorych zmienil zawartosc dopisujac wulgaryzmy.

Mam pytanie co grozi za podrabianie i falszowanie maili przedstawianych jako oficjalny dokument w sprawie na allegro? Poza tym czy moge go podac do sadu a jesli tak to z jakiego artykulu :icon_question:

Dzieki za pomoc :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz, np. za pomówienie ( z cywilnego)

Cieżko mi z tymi mailami powiedzieć, bo żeby to podpiąć pod przerobienie dokumentów to nie wiem jak to jest z dokumentami elektronicznymi (wtedy by poszło z urzędu) tak to możesz z oskarżenia cywilnego próbować, bedziesz musiał coś na dzien dobry kasy zapłacić jako za pomówienie i w czasie może sie okazać sprawa za przerobienie i wtedy akta lecą do prokuratury i leci z urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moze ktorys z forumowiczow w prawie biegly bo mam klopot. Wygralem aukcje na allegro, facet kompletny burek, cham i skonczony idiota. Wystawil mi na drugi dzien negatywa, choc mialem 7 dni na dokonanie przelewu, wogole nie kontaktowy i brak jakiegokolwiek zrozumienia, poprostu totalnie mnie olal i rzucil sluchawka, kiedy chcialem porozmawiac. Ale nie o tym, zaraz po wystawieniu negatywa napisal skarge do allegro i przytoczyl maile, w ktorych zmienil zawartosc dopisujac wulgaryzmy.

Mam pytanie co grozi za podrabianie i falszowanie maili przedstawianych jako oficjalny dokument w sprawie na allegro? Poza tym czy moge go podac do sadu a jesli tak to z jakiego artykulu :icon_question:

Dzieki za pomoc :flesje:

 

 

Ja troszkę nie na temat ale może warto by podac namiary na tego buraka z allegro żeby ustrzec innych przed podobną sytuacją. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jasna jest fakt ze mam zachowane maile, takich rzeczy sie nie usuwa :cool: Kolo troche zwatpil po tym jak mu przedstawilem zachowane maile i moze poszedl po rozum do glowy :icon_rolleyes: oswiadczylem ze jak bedzie sie zachowywal jak czlowiek nie jak idiota, przeprosi i pousuwa te kretynskie komentarze to wowczas tranzakcja zostanie sfinalizowana...

:icon_mrgreen:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=539368215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...