Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze sprzątaniem jednego z przewrażliwonych modów informuje, że ciekawe info o zx10r ze ŚM jest u mnie w bikepisc w unknown motorcycle, były linki ale prawa autorskie itp sprawy się przypomniały i post poleciał do Honolulu...

P.S. linków nie wklejam, pisze na temat zx10r , prawda jeszua ? Prawda ? Prosze to zostawic bo może ktoś bedzie szukał info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze traktowana czemu nie, w PL się utarło, że takie roczniki mają max 20 000km, jest ładny gixer k5 z przebiegiem ponad 60 000km, cena dobra a przebieg jak przebieg,skąd mieć pewność , że ten z liczkiowym 15 000km nie ma w rzeczywistości 80 000z czego 1/4 nasmarowana na torze :)

P.S. Bartek masz zgode na publikacje tej foty ?? Jeszua nie śpi, Jeszua czuwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

 

W temacie...

 

Również przymierzam się do zakupu 10'tki 06-07r.

Padło na nią, gdyż 04-05 jest za stara, zaś na ładną 08< mnie nie stać, a paścia nie kupię.

 

Motocykl jest w moich oczach bardzo ładny, trzeba jedynie znaleźć sztukę wartą uwagi (planuję wydać 18-19K zł).

Jak widać po alle-drogo za ten sam rocznik Suzuki lub Yamahy trzeba dać spokojnie 3-4tysie więcej... A kupujemy motocykl bardzo dobrze jeżdżący, elegancko sprawujacy się na torze i wcale nie gorszy od w/w.

 

Ciekawi mnie jak naprawdę jest z tą różnicą 04-05&06-07... Ale jaka by nie była, to jednak starszej nie kupie, bo jednak mi się nie podoba...

 

Cd. GiXXeRa K5 o którym kolega Rudy wspomina, to moto mojego kolegi... Sprzedane 2dni temu, więc oferta nieaktualna, aczkolwiek moto PRO!! Rzeczywiście ciężko mu było sprzedać przez stan licznika, ale co poradzić... Tak to jest jak człowiek jest uczciwy, bo zrobilby z tego 20-tysi km. i nikt by się nawet nie skapnął, ale ludzie tego nie doceniają.

 

Pozdrowienia tymczasem ;)

Poszukujesz ubioru, części eksploatacyjnych?

Zapraszam -> http://www.facebook.com/bimoto

http://moto.allegro....hp?us_id=681059

11111lyo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczynam poważniejsze poszukiwania. Albo ZX10R 04-07 albo Gix k5/6 co sie trafi w lepszym stanie, lepszej kasie. Jakbyście coś wiedzieli to krzyczeć. Z góry dzięki. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam jeszcze jedno pytanie. Czego się spodziewać po przesiadce z VTR SP-1 na ZX10R 04-05 ?? Różnice w prowadzeniu ? Hamowaniu? Przyspieszaniu ? Miał Ktoś z Was coś wspólnego z tymi motocyklami. Z góry dzięki. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kirk, kupiłem, hamulce odpowietrzalem, później przypomniałem sobie, że ten typ tak ma i wiele mi to nie pomoże, przewody w oplocie a heble takie sobie... Ogólnie radość z jazdy jest, ma piernięcie, gumy tylko musze zmienić bo z przodu kartoflak a na tyle kończący się pilot power :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Yuby, jakbym przebierał , wybierał to bym kupił raceteci k3 ale koleś ma w idealnym stanie dwuletnią power on i odda za grosze wiec czemu nie skorzystac, dlatego sie zapytałem, a bieżnik ma conajmniej dziwny :) http://www.motorcycl...ear_Tire_--.jpg

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema, niedługo przyjdzie mi zmienić oliwe, wleje to co było poprzednio czyli Motul 300V, czy może spotkać mnie jakaś niespodzianka przy wymianie oleju i filtra w zx10r czy wszystko standardowo ? :) Niedługo trzeba będzie pomyślec o nowych klockach hamulcowych do przodu, co polecacie ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...