Skocz do zawartości

Kurs Ratownika Drogowego


Hajo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

minęło 2 tygodnie... nikt się nie wypowie co do drugiej części kursu?

jak Wam się dmuchało fantomy??

:P

 

 

 

Wszyscy pewnie z pełnym zaangażowaniem nadal trenują, na prywatnych sprzętach hehehe :biggrin:

 

Kapitalnie jak zawsze ;) był deszcz i słoneczko i karetka nie odjechała ;) co tu więcej mówić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, nie wiem czy już wiecie bo u Was poczta pantoflowa działa szybko jak musi, ale jak nie wiecei to pisze:)

 

otwarcie sezonu w Lublinie zabezpieczają "Nasi" tak więc jeżeli ktoś będzie się nudził to zapraszam do punktu medycznego w celach rozmownych :)

będzie też robiony pokaz ratowania ludzkiego życia (pozoracja), w której tez weźmiecie udział jako ochotnicy pomocnicy:). Z mojej strony za imprezę odpowiedzialny jest Kapsel tak więc jeżeli będą jakieś pytania to proszę walić od razu do niego.

 

Pozdrawiam

max

 

ps. dziękuję za dobre rekomendacje bo dzięki nim organizatorzy odezwali się do nas z prośbą o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;]

 

Pocztą pantoflową się rozniosło do zainteresowanych. Jutro zadzwonię i poinformuje Cie o tym co ustaliliśmy...

 

:)

 

Pozdrawiam Naczelnika :)

 

no to czekamy czekamy :)

 

moj pomysł na pozoracje:

 

passat na czołówce z motocyklem. 3 osoby w passacie, Motocyklista + plecak.

Motocyklista bez czynności życiowych - resuscytacja + AED, plecak połamane ręce nogi, uraz kręgosłupa.

 

Passat- kierowca KRU**** i roznosi wszystko, pasażerowie z passata jechali bez pasów, mają połamane ręce, nogi itd. itd. nagle auto zaczyna się palić - szybka ewakuacja i jedziemy dalej do zakończenia akcji :)

 

łąćznie potrzeba 5pozoranów, 5-6 ratowników - 1obserwator ode mnie, może karetka bedzie - nie wiem:)

 

oj będzie sie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! OGŁOSZENIE!!

 

Ktoś zostawił wewnętrzna podpinkę do pasa nerkowego w szpitalu polowym na campingu, mam go u siebie w razie czego proszę się zgłaszać...

ps. mi niestety nie pasuje za duży :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...