Skocz do zawartości

Bmw 650 Dakar dla niskiego rajdera.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak gość miał typowy amerykański brzuszek i krótkie nóżki , to rzeczywiście mógł mieć problem z postawieniem całych stóp :icon_mrgreen:

A tak na poważnie , to sam się przekonałeś że nawet na 800-setce nie jest żle.Ja widziałem jak do Gs 650 dakar przymierzała się dziewczyna o wzroście 168 cm i stwierdziła że to idealne moto dla niej , a przypuszczam że nie jesteś wątlejszej budowy niż ona więc jeśli Ci się to moto podoba to bierz śmiało.Ja bym się jednak zastanowił czy nie wybrać tej 800-setki , skoro mówisz że mierzyłeś i nie jest żle...po co za 2 lata rozglądać się za czymś większym ? :biggrin:

 

 

Takie chuchro to nie jestem, nie jest zle.

800 jest extra ale duzo ciezsza od Dakara, poza tym jest tez kwestia ceny, za 800, nowke musze zaplacic z 14 000can$. za tego Dakara, z 2007 z przebiegiem 1500km facet chce ok 8000$, wiec roznica jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

niespodziewanie mam szanse do wyrwania atrakcyjnego Dakara

niemniej cały czas mam wątpliwości czy nie mam za krótkich nóg - 178wzrostu, ale nóg długich bozia nie dała

 

na DL radziłem sobie bez problemu, ale np duży Tiger byl dla ździebko za wysoki

 

boje się że komfortowa kanapa Dakara nie pomoże mi w utrzymywaniu stabilności przy parkingowych manewrach

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...