Skocz do zawartości

ALARM CZY UKRYTY WYŁĄCZNIK?


rosa102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kask to bym moze i dorwal jakos ale piszac jak go zlokalizowac mialem na mysli czy jakis komp czy inny odbiornik tego sygnalu jest.

Dodam ze nie czytalem o tych lisach bo pozno juz ale jak znajde chwile to poczytam.

 

ot co byś szukać nie musiał ;)

 

http://www.elektronika.ne555.bitmar.net/pr...%20_na_lisa.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem jako kurier moto to miałem kieszonkowe urządzenie a`la telefon typu XDA II i dodatkowo małe pudełeczko które było nadajnikiem GPS. Przez telefon sygnał był wysyłany do firmowego systemu i na mapie widzieli gdzie jestem, w którą stronę i jak szybko się poruszam. Działało to w sieci ORANGE.

 

Hmmm... z tego co mi wiadomo... bo miałem okazję być przedstawicielem handlowym Orange to ta usługa o której mówisz nazywa się NAVIGATOR, z tym że nie pasuje mi tutaj GPS bo ona była realizowana w pełni przez BTS-y GSM. Na podstawie siły sygnału odbieranego z kilku BTS-ów była ustalana pozycja. Zazwyczaj takie usługi kupowali klienci, którzy prowadzili firmy spedycyjne itp i pozycja danego pracownika byłą ustalana wyłącznie za pośrednictwem telefonu. No ale o zastosowaniu dla motocyklistów nie słyszałem więc możliwe że wymyślili również dodatkowe urządzenia do namierzania...

Edytowane przez ZiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Temat z lutego, ale może ktoś się jeszcze wypowie :). W intermotors pojawił sie dislock za 89 i 99 zł. Jest on coś warty? Jest także łańcuch bodaj za 120.

 

Chciałbym aby wypowiedział się ktoś na temat jakości tych 3 zabezpieczeń.

 

http://www.intermotors.pl/pliki/File/INTER...rzedaz_2009.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...