Skocz do zawartości

Wystawa Motocykli


Mobilaiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szybkie podsumowanie wystawy :bigrazz:

 

Dojazd - makabryczne korki tuż przed halami MT, zapchany drogi parking, ale to nasz kochana stolica więc co się dziwić. Myślę że poprzednia hala Expo była lepsza mimo że parking był w budowie :biggrin:

 

Same targi jednym słowem KRYZYSOWE :bigrazz:

 

Skromne stoiska, prawie brak nowości poza Yamaha i Suzuki, mało wystawców, nawet hostessy w tym roku brzydkie :biggrin: ale i tak przygód było dużo, zwłaszacza po drodze :bigrazz:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szybkie podsumowanie wystawy :bigrazz:

 

Dojazd - makabryczne korki tuż przed halami MT, zapchany drogi parking, ale to nasz kochana stolica więc co się dziwić. Myślę że poprzednia hala Expo była lepsza mimo że parking był w budowie :biggrin:

 

Same targi jednym słowem KRYZYSOWE :bigrazz:

 

Skromne stoiska, prawie brak nowości poza Yamaha i Suzuki, mało wystawców, nawet hostessy w tym roku brzydkie :biggrin: ale i tak przygód było dużo, zwłaszacza po drodze :bigrazz:

 

Pozdro

 

Dojazd cóż nie było aż tak źle jak na Warszawę

 

Skromne tak zgadzam się - ale wydaje mi się, że to wina kryzysu.

 

Wystawców hmm mało jak mało. Może w sam raz aczkolwiek pooglądał by więcej.

Hostessy - nie wiem bo jechałem tam oglądać motocykle a nie dziewczyny jak coniektórzy. Jakoś mnie nie kręcą puste panny z wykształceniem półroczno fryzjerskim siedzące na motocyklach i patrzące swym tępym zwrokiem.

 

Nie ma co narzekać ale jakiegoś Szału nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostessy - nie wiem bo jechałem tam oglądać motocykle a nie dziewczyny jak coniektórzy. Jakoś mnie nie kręcą puste panny z wykształceniem półroczno fryzjerskim siedzące na motocyklach i patrzące swym tępym zwrokiem.

 

Mnie też nie ale, ale chyba każdy HETERO SEKSUALNY facet zwraca uwagę na ŁADNĄ płeć przeciwną :icon_twisted: i to chyba normalne.

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie ale, ale chyba każdy HETERO SEKSUALNY facet zwraca uwagę na ŁADNĄ płeć przeciwną :icon_twisted: i to chyba normalne.

Na ładną owszem. Ale tam nie było nic ładnego :D Chyba, że wysmarzone, tlenione, krzywo i tandetnie pomalowane dziewoje. Co kto lubi.

 

Iskra nie było nam dane się spotkać bo przynajmniej bym sobie na kogoś łądnego popatrzył poza motocyklami :smile: A Tobie jak się podobało ?

 

Wszystkie podkarpackie komentarze wskazane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ładną owszem. Ale tam nie było nic ładnego :D Chyba, że wysmarzone, tlenione, krzywo i tandetnie pomalowane dziewoje. Co kto lubi.

 

Iskra nie było nam dane się spotkać bo przynajmniej bym sobie na kogoś łądnego popatrzył poza motocyklami :smile: A Tobie jak się podobało ?

 

Wszystkie podkarpackie komentarze wskazane :P

 

 

Ty dalej nie nauczyłeś się czytania ze zrozumieniem -"nawet hostessy w tym roku brzydkie" :icon_question:

więc :icon_question:

 

Szukaz argumentów a kompromitujesz sam siebie, polecam powrót do szkoły i przyswojenie ROZUMNEGO czytania i mowy polskiej :icon_twisted:

 

P.S. Nie Twoja broszka jak się komu podonbało, swoje spostrzeżenia już wyraziłeś w tym temacie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać. Targi z mniejszym rozmachem niż rok temu... Ale i tak warto było :bigrazz:

 

Tylko te hostessy jakieś takie brzydsze niż rok temu.... :biggrin:

 

A tak serio to nie było aż tak źle z tymi hostessami :biggrin:

 

Zobaczcie sami: http://picasaweb.google.pl/orzyl85/Wystawa...cykli2009Panie#

Edytowane przez Daniel81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać. Targi z mniejszym rozmachem niż rok temu... Ale i tak warto było :bigrazz:

 

Tylko te hostessy jakieś takie brzydsze niż rok temu.... :biggrin:

 

A tak serio to nie było aż tak źle z tymi hostessami :biggrin:

 

Zobaczcie sami: http://picasaweb.google.pl/orzyl85/Wystawa...cykli2009Panie#

 

 

hehe ale miał cierpliwość robić tyle zdjęć hostessom :biggrin:

 

P.S. Wpadnę na dniach z penem to zrzucę sobie zdjęcia z Twojej zorki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo wpadaj w każdej chwili tylko daj wcześniej znać żebym był w domu. No i weź koniecznie Twoje zdjęcia.

 

Jakiś wyposzczony chłopak poszedł na wystawę niekoniecznie w celach motoryzacyjnych :D

 

No chyba że ktoś robił to w celach reporterskich np. do jakiejś gazety albo na stronkę;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enZo wpadaj w każdej chwili tylko daj wcześniej znać żebym był w domu. No i weź koniecznie Twoje zdjęcia.

No chyba że ktoś robił to w celach reporterskich np. do jakiejś gazety albo na stronkę;)

Daniel sledząc to częstość pstrykań, to jest typowo reporterski.

 

Nie byłem , ale ze zdjęć widać że nie było tak źle

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to nie było aż tak źle z tymi hostessami :biggrin:

 

No to zapraszam do warszawskiego tematu o targach :buttrock:

Tam troszke fotek "hostess" zamiescilem :icon_mrgreen:

 

 

O zes natrzaskal zdjec. :icon_mrgreen:

Ja wymiekam :notworthy: :lalag: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...