Skocz do zawartości

nie wkreca sie na obroty,pluje plejem, dymi na biało


aprilia rx 50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze poproś innych posiadaczy takiej aprilli z forum o srednice zewnetrzna przepustnucy i wewnetrzna gaznika i porownaj. Wtedy bedziesz wiedzał co jak z tym twoim gaznikiem.

 

Moze poproś innych posiadaczy takiej aprilli z forum o srednice zewnetrzna przepustnucy i wewnetrzna gaznika i porownaj. Wtedy bedziesz wiedzał co jak z tym twoim gaznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym osobiscie zaczol od sprawdzenia koloru swiecy. Jezeli jest mokra to raczej nie ma ubogiej mieszanki. Gdyby byla przepustnica wyrobiona to motocykl zle pracowal by na wolnych obrotach nawet mogl by gasnac przez nie utrzymywanie ich. Po drugie to przepustnica z dnia na dzien nie pada a z temastu wywnioskowalem ze to sie nagle stalo. po trzecie to co chlopaki pisza na temat oleju zasysanego ze skrzyni ma pewien sens gdyz olej ci ubywa i to sie stalo po wyymianie simeringu. Teraz co napisze to moze mnie zjedza na forum ale ja zawsze gdy byl padniety simering i niemialem pewnosci to spuszczalem olej ze skrzyni czyscilem swiece i bylo wszystko wiadomo a jak pochodxi chwile bez oleju nic mu sie nie stanie, albo tez w miejscu gdzie wlewasz olej jak wyciagniesz bagnet i ruszysz walem powinno sie wydobywac powietrze. Napisz jaki masz kolor swiecy bo to jest najwazniejsze. Pzdr. Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...