Skocz do zawartości

Mercedes A klasa 1.7 TDI


Boa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam A klase, moja wersja benzynowa posiada m.in sprzęgło automatyczne - super sie z tym jeździ oraz nagłośnienie BOSE, duży szyberdach, wiec jestem zadowolony :bigrazz:

diesle CDI mniej beda palic ale naprawy bardzo kosztowne, lepiej przeboleć koszty paliwa 10-15 % wieksze

ogólnie to diesle są tańsze w zakupie, benzyna wyżej się ceni

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: a to ciekawosc, gdzies ty taka zaleznosc zaobserwowal :icon_question:

:icon_mrgreen:

 

 

wymień sobie wtryskiwacze w cdi to z oszczędności za paliwo nie wystarczy na naprawę, to nie tak jak było w starym w124 diesel, który był niezawodny i ekonomiczny

 

pooglądaj ogłoszenia średnich cen

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja polecam A klase, moja wersja benzynowa posiada m.in sprzęgło automatyczne -

 

Ze niby co ? ? ? automatyczne sprzeglo ? ? ? :icon_mrgreen:

 

super sie z tym jeździ

 

przejedz sie moze C klasa lub wyzej, moze wtedy bedziesz w stanie zauwazyc ze ta A klasa to generalnie smietnik.

 

diesle CDI mniej beda palic ale naprawy bardzo kosztowne, lepiej przeboleć koszty paliwa 10-15 % wieksze

ogólnie to diesle są tańsze w zakupie, benzyna wyżej się ceni

 

he, he, rzecz w tym jaki przebieg robisz rocznie.

 

Kolego nie pitol bzdur bo diesel jest w zakupie minimum 4 000,- € drozszy od benzyny, przy sprzedazy czy kupnie uzywanego diesel rowniez jest drozszy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze niby co ? ? ? automatyczne sprzeglo ? ? ? :icon_mrgreen:

 

Jemu chodzilo chyba o polautomatyczna skrzynie biegow, tzn taka gdzie sie zmienia biegi recznie ale bez sprzegla :wink:

 

przejedz sie moze C klasa lub wyzej, moze wtedy bedziesz w stanie zauwazyc ze ta A klasa to generalnie smietnik.

 

Porownujac autka tej samej klasy to A jezdzi wysmienicie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzilo chyba o polautomatyczna skrzynie biegow, tzn taka gdzie sie zmienia biegi recznie ale bez sprzegla :wink:

 

 

sprzęgło w nim jest tylko, że samo się włączy przy zmianie biegu, nawet pokazuje żeby zmienić bieg jak mu ciężko,

 

wieloma mercedesami jeździłem i nie ma wielkiej różnicy w jeździe, a jeździłem S, E, C klasą i różnią sie tylko wielkością i jakością wykonania,

 

 

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęgło w nim jest...

Widziales w tym samochodzie pedal od sprzegla :icon_question: w nim sie biegi zmienia sama wjacha bez potrzeby wciskania dodatkowego pedalu ktorego notabene tam nie ma, poza tym w kazdym samochodzie jest sprzeglo takie czy inne...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...