Skocz do zawartości

Customowe wydechy


Tatoine
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już tłumaczę o co mi chodzi. Wydechy (wszystko jedno czy Cobra czy cokolwiek innego)  mają jakies  tłumiki. Czy wyciągnełes je czy zostawiłeś na swoim miejscu?

 

Wydechy Cobry DragPipes i nie tylko te maja montowane wewnątrz nie wyjmowane strumienice. Jeśli chodzi Ci o wymienne końcowki czy zastawki to te wydechy nie maja czegoś takiego. Zakaładasz i śmigasz. Jeśli sam chcesz regulować gang musisz szukać innych producentów wydechów którzy robią wydechy z regulacją gangu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senio - nie zgodze sie z toba. Mialem w poprzednim intruzie wydechy cobra, model drag pipes z wyjmowanymi wnetrznosciami. Wystarczylo odkrecic dwie srobki i intruz ryczal nie gorzej od wild stara na wolnym wydechu :twisted: . http://www.cobrausa.com/cruiser_products/i...D=32&partID=508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senio - nie zgodze sie z toba. Mialem w poprzednim intruzie wydechy cobra, model drag pipes z wyjmowanymi wnetrznosciami.

 

Dlaczego nie. Widocznie nie wszystkie strumienice są na stałe montowane.

W mojej XV-ce i w obecnym dragu nie ma jednak takiej mozliwości. Strumienice są na stałe i ich nie wyjmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od jakiegoś czasu "dojrzewam" do zmiany wydechów w swoim "DRUG'u" XVS 1100 A. Skłaniam się w stronę V&H lub Silvertail'a...Mam w związku z tym parę pytań do zorientowanych i do posiadaczy Dragstarów 1100 A:

 

- co moglibyście mi polecić do tego typu motocykla

- czy są dostępne (i czy się sprawdzają) same końcówki (tłumiki?) wydechów

- czy rzeczywiście konieczna jest regulacja gaźników i ewentualnie dynojety (co np. gdy na długą trasę chciałbym z powrotem założyć ciche oryginalne wydechy?)

 

Abstrahując od tematu zmniejszenia czy zwiększenia mocy, bardziej zależy mi na brzmieniu, bo DragStar na oryginalnych wydechach (chociaż wyglądają niczego sobie) brzmi jak motorynka.... ;)

 

Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi i rady :)

Pozdrawiam ;)

Błażej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem Silvetraile , teraz śmiga na nich Raymund .Muszę przyznać,że za te pieniążki sprawdzały się wyśmienicie.Nie zauważyłem jakiejś innej pracy silnika,jednak dźwięk jaki wydają z siebie jest o niebo lepszy niż Cobra lub Vance&Hines.

Polecam więc Silvertail :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jami !

 

A to były kompletne wydechy z "kolankami", czy tylko prosty tył ? Nie wiem czy się jasno wyrażam (pewnie nie !!! ) - chodzi mi o miejsce w którym się je montuje do motocykla...

Pozdrawiam :)

Błażej

 

P.S. Co zrobiłeś Yellow'owi ? Ostatni mój kontakt z nim to info na forum, że spożył pieczywo od Ciebie i od tygodnia nie odbiera telefonu :?: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Silvertaile to "końcówki", kolanka zostają oryginalne.

Ad.2.Yellow'owie strasznie przemokli w całej drodze powrotnej z Pragi.Coś tam także u mnie osuszyliśmy, i to nie tylko ubrania.Może dochodzi do siebie ciągle. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, mam alternatywe dla drogich wydechów, i dla tych, którym podobają sie oryginalne, ale uważają, że są za ciche ;)

Zakład Power Choppers profesjonalnie przerobi oryginalne wydechy do draga 650 i 1100, efekt jest bardzo dobry -przyjemny dla ucha głęboki bas, zero gwizdów strzelań itp. jak to jest w przypadku nawiercania końcówek. Dźwięk bardzo zbliżony do H-D. Dzięki tej modyfikacji motocykl jest bardziej elastyczny i brzmi o wiele poważniej! Wydechy można wysłać pocztą. Koszt takiego zabiegu to 300zł. Zdjecia na e-mail.

 

Pozdrowienia od Power Choppers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam alternatywe dla drogich wydechów, i dla tych, którym podobają sie oryginalne, ale uważają, że są za ciche ;)

Zakład Power Choppers profesjonalnie przerobi oryginalne wydechy do draga 650 i 1100, efekt jest bardzo dobry -przyjemny dla ucha głęboki bas, zero gwizdów strzelań itp. jak to jest w przypadku nawiercania końcówek. Dźwięk bardzo zbliżony do H-D. Dzięki tej modyfikacji motocykl jest bardziej elastyczny i brzmi o wiele poważniej! Wydechy można wysłać pocztą. Koszt takiego zabiegu to 300zł. Zdjecia na e-mail.

 

Pozdrowienia od Power Choppers

Widze ze temat odzyl, i dobrze! Czy ,,Power Choppers,, przerabia tylko tlumiki do draga?Chcialbym poprawic dzwiek przy Rockecie.Jezeli mozliwe prosze o namiary.Z gory dzieki.

 

Widze ze temat odzyl, i dobrze! Czy ,,Power Choppers,, przerabia tylko tlumiki do draga?Chcialbym poprawic dzwiek przy Rockecie.Jezeli mozliwe prosze o namiary.Z gory dzieki.

Oczywiscie namiary znalazlem :icon_mrgreen: Wyslalem zapytanko do firmy,czekam na odpowiedz i dalszy rozwoj wypadkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ,czy ktoś z was miał już jakieś przykrośći z policją co do głośniejszych wydechów bo dzisiaj gadałem z kolesią który ma znajomośći na stacji diagnostycznej i mają prykaz sprawdzania decybeli naszych rurek.Podobnież ma być nagonka przez policje w tym roku.Niby tak jest nie od dziś ale może teraz :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,czy ktoś z was miał już jakieś przykrośći z policją co do głośniejszych wydechów bo dzisiaj gadałem z kolesią który ma znajomośći na stacji diagnostycznej i mają prykaz sprawdzania decybeli naszych rurek.Podobnież ma być nagonka przez policje w tym roku.Niby tak jest nie od dziś ale może teraz :banghead:

Co roku jest nagonka.Prawde mowiac,to znakomita wiekszosc sprzetow nie powinna przejsc badania z roznych powodow.Dzieje sie inaczej,i dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zostałem zatrzymany na suszarkę za przekroczenie prędkości.Po spisaniu moich danych,nie dostałem mandatu, policjant stwierdził że mój wydech fajnie gada,mało mu czapka nie spadła.Ale nie miał do niego zastrzeżeń.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze nie zatrzymali,chociarz raz jadąc na trasie zauwarzyłem że odpieła mi sie jedna sakfa zatrzymałem się i mocujac sakfe podjechała drogówka z zapytaniem czy pomóc i przy okazji chcieli sobie na maszyne popatrzeć :biggrin:

Juz się dowiedziałem ze na jednej ze stacji diagnostycznej w mojej okolicy przeglądu nie zrobie ze wzgledu na rurki :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...