Skocz do zawartości

Prypec - Czarnobyl


johnmust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to by nawet z tego jedziemy tylko koszt inny bo wlasny dojazd...;)

 

Ludwik jak tam z listem do mnie??...

 

 

najpierw znajdź paszport... Bo bez tego nie nada - wyślę oczywiście Twoje zgłoszenie, ale nie sądzę, żeby przeszło bez tego numeru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś jakiś planik wyjazdu, potrzebne dokumenty, wpłaty i inne napisze w jednym Poście bo troszke sie pogubiłem :biggrin: :flesje:

 

Jeżeli chcesz jechać to się musisz spieszyć - najpóźniej dziś wieczorem potrzebuję dostać:

 

Imię, nazwisko

adres

data, miejsce urodzenia

nr paszportu

telefon/mail

 

dane te są potrzebne do wystawienia przepustki do zony. Po ich podaniu pocztą przyjdzie umowa którą należy podpisac i odesłać do bispolu, oraz w ciągu 14 dni wpłacić kasę na ich konto.

 

szkoda że nie wpisałeś się na listę "pewniaków", ci dostali wcześniej odpowiednie info... Koszt to 290 zł i zawiera: pakiet wycieczki do zony, nocleg, śniadanie, ubezbpieczenie na 2 dni. Dodatkowy nocleg (so/nie) to koszt 15 Euro.

 

zbiórka w pt rano gdzieś przy granicy, powrót w niedzielę lub w sobotę w nocy jak się uprzemy.

 

pzdr, Ludwik

Edytowane przez Ludwicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc suma sumarum: jedzie nas 5 osób, 4 sprzęty. Lista przedstawia się następująco:

 

1: Adam

2: Johnmust

3: Paweł Kielce

4: Ludwicjusz

5: Katrina (moja znajoma)

 

i teraz pytanie jak organizujemy spotkanie przy granicy? Czy wszyscy jedziemy do Przemyśla do Aygora i balujemy u Twierdzy? (halo, Aygor, czy przyjmiecie i ugościcie 5 motórzystów?) Czy najkrótszą drogą, czyli spotykamy się gdzieś za Chełmem i tniemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Twoje pytanie jest retoryczne! Oczywiście zapraszam!!!

Jedyny minus to data. Możemy się nie spotkać, ale nie wszyscy klubowicze wyjeżdżają. Klub jest do waszej dyspozycji. Część wyjeżdża do Częstochowy, część na kongres, ale część zostaje na miejscu. Potwierdźcie tylko datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, termin jest dość złudny - nocleg w Kijowie mamy być na noc z 17/18 kwietnia, więc u Was bylibyśmy 16/17 (czwartek/piątek). W piątek rano musimy startować na wschód, bo do pokonania będzie 633 kilometrów po cudnych hajłejach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co powiedział mi niejaki Mateusz Rak z Bispolu, lista osób które uzyskają przepustkę do Zony jest już zamknięta... Można było tego dokonać najpóźniej miesiąc przed planowanym wjazdem na teren, stąd były moje głośne nawoływania żeby się określać... A teraz to po ptokach :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...