Skocz do zawartości

Prypec - Czarnobyl


johnmust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za propozycję, super :) Co do trasy to nie jest jeszcze ustalona, choć w tych okolicznościach warto zahaczyć o Przemyśl. Zawsze milej niż spać gdzieś w motelu pod granicą każdy z osobna... A i poznać się osobiście to co innego niż takie tam klikanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Ekipa z Wrocka ma gdzies nocleg wlasnie 20km od Przemysla i dlatego tez by mi ta opcja pasowala....

 

Szczerze to Ekipa z Wrocka ma gdzies nocleg wlasnie 20km od Przemysla i dlatego tez by mi ta opcja pasowala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli priorytetem miało by być cięcie kosztów to zawsze zostaje pole namiotowe i namiot który ma oprócz wszystkiego innego niezaprzeczalna zaletę - można się dobrze integrować z miejscowa ludnością (%%%%%% :biggrin: )

A pomysł spotkania się w Przemyślu też mi się wydaje bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wszystko już wiadomo :) Oczywiście część się zmieniła na +, część na -... Zacznę od plusów:

 

- koszt 270 zł. Zawiera nocleg w hostelu, wycieczkę do zony, śniadanie i obiadokolację. koszt dodatkowej doby (zakładam że po wycieczce będziemy chcieli przepłukać radioaktywość... 15 Euro). Na miejscu parking strzeżony dla motocykli i opieka rezydenta biura.

 

- każdy z uczestników podpisuje indywidualną umowę, będzie ona przysłana na podany przez uczestnika adres, po podpisaniu uczestnik na własny koszt odsyła umowę na adres biura. Termin zapłaty to 14 dni od daty otrzymania umowy. Obowiązuje przedpłata 100% na konto biura BISPOL.

 

a teraz minus:

 

- dostępne terminy zwiedzania zony to: 18 kwiecień, 16 maj, 13 czerwiec. Są to terminy samej wycieczki, więc ustawka na granicy byłaby 17 kwiecień, 15 maj, 14 czerwiec.

 

piszcie który termin wam odpowiada!!! Powoli trzeba to ogarniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę jeszcze coś zaproponować, to przed wyjazdem do takiego miejsca ja Czarnobyl, warto przeczytać co nieco.

Polecam książeczkę Waldemara Siwińskiego pt. "Czernobyl oko w oko z życiem". Spoko, jest nieduża i nie powinna wystraszyć nawet tych, którzy mają alergię na czytanie. Jest masa szczegółów i fajnie napisana!

To naprawdę wyjątkowe miejsce i warto coś o nim wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jako w miarę wiarygodne źródło wiedzy o strefie zamkniętej artykuł ze strony Instytutu Energii Atomowej: http://www.iea.cyf.gov.pl/pytaj/artykuly_e..._czarnobylu.pdf

 

Rozważłem przyłączenie się ale jak dla mnie raczej tylko czerwiec... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma doswiadczenie z przekraczaniem granicy motocyklem w leasingu z wpisaną narzeczoną jako użytkownik (o innym nazwisku oczywiscie :P )? ktoś coś kombinował z jakimiś papierami? albo ile przepustki przygotowac?

 

Do tej pory bylem tam na moto zarejestrowanym na mnie to cale przekroczenie trwalo dokladnie 35 min (i jakos nikt mi nie wierzy ze tak krotko :P )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...