Skocz do zawartości

Co myślicie o tym kotku (Yamaha Thundercat)


Rekomendowane odpowiedzi

szczerze nie powiem ci bo nie miałem kotka nigdy. Ale znajomy sprzedaje takiego : http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=523254042 . Widziałem srzęty jego wcześniejsze jakie sprzedawał i do żadnego nie miałem żadnego przeciwskazania. Były w technicznym stanie dobrym, tylko najczesciej sciaga takie np z przytarta owiewka itd. Tego kotka na zywo nie widizałem, ale sprzedawca miał same dobre maszyny dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co myślicie o tym kotku"...

 

że... że... że ma za małe wonsy :D

 

 

A tak na poważnie, zdjęcia nigdy nie zastąpią dokładnych oględzin, macania, słuchania i przejażdżki... a z opisu i zdjęć myślę, że warto się przejechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólni moto prezentuje ok. Ale zwrócił bym uwagę na kanapę która nie wiedzieć czemu jest pozdzierana przy krawędziach, urwana jest ta osłona od ustawiania tylnego zawieszenia, więc coś tam się działo, najlepiej to jechać i zdjąć te plastiki. No i jeszcze przebieg podany jest w milach a nie w km chociaż i tak przy niecałych 40 000km ma już wymienioną tarcze hamulcową z tyłu :icon_eek:

Ale najlepiej to podjechać i obejżeć

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie kojarzę żeby koty miały czarne malowanie ale mogę się mylić ! Wydaje mi sie że owiewki były malowane ale to niewielki minus bo wygląda dobrze pytanie tylko czy jezdzi ???

Tak jak ktoś pisał wcześniej najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo, posłuchać silnika i jak będzie pogoda przejechać sie i sprawdzić skrzynie biegów czy wszystko chodzi jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie kojarzę żeby koty miały czarne malowanie ale mogę się mylić ! Wydaje mi sie że owiewki były malowane ale to niewielki minus bo wygląda dobrze pytanie tylko czy jezdzi ???

Tak jak ktoś pisał wcześniej najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo, posłuchać silnika i jak będzie pogoda przejechać sie i sprawdzić skrzynie biegów czy wszystko chodzi jak powinno.

Kot mial czarne malowanie tylko teraz nie pamietam w jakim roczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co moglibyście powiedziec o tym kocie???

MOj brat sie wlasnie rozglada za kotem i chcial podjechac to obejrzec..tylko czy warto?

http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-nie-cb...6-M1122986.html

 

moto dość doświadczone przez życie :wink: , ja bym je odpuścił.

Pierwszy raz widzę takie malowanie, z poważniejszych to brak tylnej części przedniego błotnika, ucięty pług, pęknięta czasza, porysowane obydwa dekle przy silniku, przemalowany wahacz, przebieg 30000 a po stanie kanapy wnioskować można x2 ;)

Szczerze odradzam

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co moglibyście powiedziec o tym kocie???

MOj brat sie wlasnie rozglada za kotem i chcial podjechac to obejrzec..tylko czy warto?

http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-nie-cb...6-M1122986.html

parch, odpuść go i szukaj dalej.....

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

98' to malowanie "kotkow" czarno-srebrno-pomaranczowe.

Czarne "koty" to rok bodajze 2001-2002

 

 

Te czarno-srebrno-pomarańczowo malowanie kojarzę :smile:, całego czarnego nie, może dlatego że sie nigdy na żywo nie spotkałam z tym malowaniem :smile: ale wydaje mi się że plastiki (kosmetyka) to najmniejszy problem przy kupowaniu moto , jeżeli nie są mocno popękane to na malowanie chyba nie warto aż tak zwracać uwagę a lepiej skoncentrować sie bardziej na innych rzeczach :smile: .

Edytowane przez Tweety13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym kotku?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1008827

Czy warto się nim zainteresować i czy jak na taki rocznik cena nie jest za wysoka?

 

jak dobrze pamiętam, to to ogłoszenie sprzedaży tego kociaka widziałem już w wakacje

 

coś długo się nie sprzedaje

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...