Jump to content

Co myślicie o tym kotku (Yamaha Thundercat)


Recommended Posts

szczerze nie powiem ci bo nie miałem kotka nigdy. Ale znajomy sprzedaje takiego : http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=523254042 . Widziałem srzęty jego wcześniejsze jakie sprzedawał i do żadnego nie miałem żadnego przeciwskazania. Były w technicznym stanie dobrym, tylko najczesciej sciaga takie np z przytarta owiewka itd. Tego kotka na zywo nie widizałem, ale sprzedawca miał same dobre maszyny dotychczas.

Link to comment
Share on other sites

"Co myślicie o tym kotku"...

 

że... że... że ma za małe wonsy :D

 

 

A tak na poważnie, zdjęcia nigdy nie zastąpią dokładnych oględzin, macania, słuchania i przejażdżki... a z opisu i zdjęć myślę, że warto się przejechać ;)

Link to comment
Share on other sites

ogólni moto prezentuje ok. Ale zwrócił bym uwagę na kanapę która nie wiedzieć czemu jest pozdzierana przy krawędziach, urwana jest ta osłona od ustawiania tylnego zawieszenia, więc coś tam się działo, najlepiej to jechać i zdjąć te plastiki. No i jeszcze przebieg podany jest w milach a nie w km chociaż i tak przy niecałych 40 000km ma już wymienioną tarcze hamulcową z tyłu :icon_eek:

Ale najlepiej to podjechać i obejżeć

pzdr

Link to comment
Share on other sites

hmmm nie kojarzę żeby koty miały czarne malowanie ale mogę się mylić ! Wydaje mi sie że owiewki były malowane ale to niewielki minus bo wygląda dobrze pytanie tylko czy jezdzi ???

Tak jak ktoś pisał wcześniej najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo, posłuchać silnika i jak będzie pogoda przejechać sie i sprawdzić skrzynie biegów czy wszystko chodzi jak powinno.

Link to comment
Share on other sites

hmmm nie kojarzę żeby koty miały czarne malowanie ale mogę się mylić ! Wydaje mi sie że owiewki były malowane ale to niewielki minus bo wygląda dobrze pytanie tylko czy jezdzi ???

Tak jak ktoś pisał wcześniej najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo, posłuchać silnika i jak będzie pogoda przejechać sie i sprawdzić skrzynie biegów czy wszystko chodzi jak powinno.

Kot mial czarne malowanie tylko teraz nie pamietam w jakim roczniku

Link to comment
Share on other sites

Panowie a co moglibyście powiedziec o tym kocie???

MOj brat sie wlasnie rozglada za kotem i chcial podjechac to obejrzec..tylko czy warto?

http://otomoto.pl/yamaha-thundercat-nie-cb...6-M1122986.html

 

moto dość doświadczone przez życie :wink: , ja bym je odpuścił.

Pierwszy raz widzę takie malowanie, z poważniejszych to brak tylnej części przedniego błotnika, ucięty pług, pęknięta czasza, porysowane obydwa dekle przy silniku, przemalowany wahacz, przebieg 30000 a po stanie kanapy wnioskować można x2 ;)

Szczerze odradzam

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Hej,

98' to malowanie "kotkow" czarno-srebrno-pomaranczowe.

Czarne "koty" to rok bodajze 2001-2002

 

 

Te czarno-srebrno-pomarańczowo malowanie kojarzę :smile:, całego czarnego nie, może dlatego że sie nigdy na żywo nie spotkałam z tym malowaniem :smile: ale wydaje mi się że plastiki (kosmetyka) to najmniejszy problem przy kupowaniu moto , jeżeli nie są mocno popękane to na malowanie chyba nie warto aż tak zwracać uwagę a lepiej skoncentrować sie bardziej na innych rzeczach :smile: .

Edited by Tweety13
Link to comment
Share on other sites

A co sądzicie o tym kotku?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1008827

Czy warto się nim zainteresować i czy jak na taki rocznik cena nie jest za wysoka?

 

jak dobrze pamiętam, to to ogłoszenie sprzedaży tego kociaka widziałem już w wakacje

 

coś długo się nie sprzedaje

 

pozdrowiony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...