grucha87 Posted January 10, 2009 Share Posted January 10, 2009 hej.mam silnik ze skrzynią z malucha.Chciałbym to wmontowac do "skutera snieznego".W tym celu musił bym zablokowac/zespawac układ roznicowy aby 2 półośki ciągły równocześnie.Czy gdy to zrobie i wmontuje to skutera(około 200kg) nie pourywa mi pół osiek,nie pourywa mi zębatek gdzies w skrzyni czy w układzie różnicowym?(pół ośki będą napędzały gąsienice,czyli ona nie skręca tak jak w samochodzie-jest na sztywno,mam nadzieje ze wyraziłem się jasno ;p). Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.