GHOSTRIDER11 Posted January 9, 2009 Share Posted January 9, 2009 Witam czy moze orientuje sie ktos jaki jest rozstaw 3 srub w wydechu...przy mocowaniu do kolektora.....nie mam motorku przy sobie a potrzebuje wiedziec jaki to rozstaw... Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.