LENAR Posted January 9, 2009 Share Posted January 9, 2009 witam, mam na sprzedaz od reki nowiutki SHOEI MULTITEC w rozm M (57-58cm) -w kolorze czarnym z połyskiem oraz nowy kombinezon Alpinestars RC-1 2-czesciowy w rozm48 i kolorze czerwono-bialo-czarnym wiecej szczegolow znajdziecie tu pozdrawiam Krzysiek Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.