Mortag Posted January 7, 2009 Share Posted January 7, 2009 (edited) Witam. Mam do sprzedania motocykl mojej żony (forumowa Avienne). Robimy to z ciężkim sercem, ale jako, że motocykl był wykorzystywany weekendowo, a mój Bandit po spotkaniu z busem wymaga sporego wkładu finansowego, musimy Hondzię sprzedać :( Chętnych zapraszam do kontaktu i/lub obejrzenia motocykla w Brwinowie koło Warszawy PS Nie ma to jak zamieścić ogłoszenie bez linka do Allegro :flesje: http://www.allegro.pl/item524311158_honda_..._vt600_98r.html Edited January 7, 2009 by Mortag Quote Rafał. Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania. www.paramoto.pl Link to comment Share on other sites More sharing options...
Avi Posted January 12, 2009 Share Posted January 12, 2009 Nadal aktualne :bigrazz: Moge dodac takze projekt malowania (bialo - czarny), dosyc klasyczny (do wgladu dla zainteresowanych kupnem) i kontakt do osoby, ktora miala go wykonac. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.