MrRat Posted January 6, 2009 Share Posted January 6, 2009 Widze ze duzo ludzi reklamuje sie tu z malowaniem aerografem, wiec moze ja tez cos podrzuce. Kumpel maluje aerografem juz troche czasu i wychodzi mu to calkiem niezle, maluje wszystko, motocykle, kaski, klapki do samochodow, ramy rowerowe dla pewnej znanej firmy, powiem tez ze jakis czas temu malowal kaski kadrze skoczkow polskich. Widzialem wszystkie jego prace i powiem ze nie bylo jeszcze nie zadowolonego klienta. Aerografy mozna zobaczyc na stronie : http://www.bikepics.com/members/darekgs/part/ Naprawde polecam z calego serca, na stronie jest dostepny numer do Szymona, obecnie przebywa za granica ale w marcu juz bedzie w Polsce i bedzie sie mozna umawiac z nim na malowanko :D Acha, i co do ceny tez pewnie sie da dogadac :D POZDRAWIAM Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.