Skocz do zawartości

Katalog wykroczen w Niemczech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Niemcowni tak jest ? :eek:

Chyba znak pokazuje ze ograniczenie obowiazuje ZA znakiem, prawda ? :buttrock:

Znak stoi i pokazuje ze zaraz ZA znakiem jest dana dozwolona predkosc i fotoradar powinien byc przynajmniej na wysosci tego znaku ustawiony

 

Majkel - mam nadzieje , ze tylko zartujesz? :wink:

Okreslenie "od znaku..." jest bardziej precyzyjne moim zdaniem. Bo niby ze zaraz za znakiem jest ograniczenie, -a dalej to co ?

 

A co do przypadku JEREGO ,mysle ze przegapil pierwszy znak ograniczenia predkosci szojäcy na zjezdzie, bo jak sam napisal : nie patrzymy na znaki , tylko na GPS.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okreslenie "od znaku..." jest bardziej precyzyjne moim zdaniem. Bo niby ze zaraz za znakiem jest ograniczenie, -a dalej to co ?

 

Jak to co dalej ? :eek:

Obowiazuje do najblizszego odwolania w postaci skrzyzowania badz innego znaku ograniczajacego predkosc.

Nie uwazasz chyba ze zakaz obowiazuje PRZED znakiem, co ? :eek:

Dlatego napiaslem ZA znakiem, ale moze i byc OD znaku :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba znak pokazuje ze ograniczenie obowiazuje ZA znakiem, prawda ?

 

 

Okreslenie "od znaku..." jest bardziej precyzyjne moim zdaniem. Bo niby ze zaraz za znakiem jest ograniczenie, -a dalej to co ?

 

Majkel w kazdym kraju ograniczenie obowiazuje nie za znakiem a od znaku, tak jak sam podales obowiazuje do nastepnego skrzyzowania, dojazdu do drogi [ w ksztalcie litery T w j. niemieckim Einmündung - po polsku nie wiem :biggrin: ) ] oraz do jego odwolania.

 

Podaje to tak zawsze mo moje kursanty zaczynaja czasami hamowac 300 m za znakiem :icon_mrgreen: - stad ten tekst. :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do przypadku JEREGO ,mysle ze przegapil pierwszy znak ograniczenia predkosci szojäcy na zjezdzie, bo jak sam napisal : nie patrzymy na znaki , tylko na GPS.

Pozdro

 

Nie zmieniaj sensu mojej wypowiedzi kolego. Czy ja napisalem, ze nie patrzymy na znaki?? Napisalem, ze nie patrzymy na drogowskazy a to roznica i to znaczna. Nie ma zadnego znaku z ograniczeniem predkosci, az do znaku ktory stoi za fotoradarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj sensu mojej wypowiedzi kolego. Czy ja napisalem, ze nie patrzymy na znaki?? Napisalem, ze nie patrzymy na drogowskazy a to roznica i to znaczna. Nie ma zadnego znaku z ograniczeniem predkosci, az do znaku ktory stoi za fotoradarem.

 

OK. Niechcäcy. Tylko dziwie sie tak jak inni, ze takie rzeczy sie dziejä. Dlatego byloby dobrze abys przypomnial sobie to miejsce - zeby inni uwazali (bo to najdrozsze fotki jakie mam).

Pozdro. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Niechcäcy. Tylko dziwie sie tak jak inni, ze takie rzeczy sie dziejä. Dlatego byloby dobrze abys przypomnial sobie to miejsce - zeby inni uwazali (bo to najdrozsze fotki jakie mam).

Pozdro. :buttrock:

 

 

My tez bylismy zdziwnieni i to dwa razy :) Nie ma szans zebym sobie przypomnial to miejsce. Przejezdzamy cale Niemcy (a kraj to nie maly) i troche tych zjazdow po drodze jest. Nastepnym razem wklepie to miejsce w GPS i podam wspolrzedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...