Skocz do zawartości

Ukraina, Kazachstan, Mongolia na lipiec 2009


vojt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

początek lipca

 

ktoś może się wybiera na wschód? (Ukraina, Kazachstan, Mongolia)

 

chętnie się dołączę, przynajmniej na część trasy

 

mój cel to Bajkał

 

No ja będę jechał w tym kierunku. Wpisz w temacie o co chodzi bo trafiłem tu przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej silnik w zeszłym roku byliśmy w Gruzji na 4 maszyny a wróciliśmy niestety w 3

 

KTM wrócił jako paczka (padł silnik ) :(

 

Wiem o co Ci chodziło, tylko tak sobie zażartowałem.

Napisz dokładniej jaki był problem z tym katem. Zapraszam do tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jadacy do Mongolii - macie juz jakis wstepny kosztorys?

 

Myślę, że wstępny kosztorys będzie gdzieś kolo lutego, teraz się tym zajmuje.

 

jesli nad Bajkal to ja chetnie. dalej tez do dogadania. termin do ustalenia - jedyne ograniczenie to czas - max. 1 miesiąc

 

Ja planuję powrót przez Rosję, a przy tej opcji miesiąc to na pewno za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poczatkiem lipca lece do rosji, ale tylko w kaukaz i z powrotem.. w gruzji juz bylem i bylo super, teraz chce obejrzec kaukaz od rosyjskiej strony..

 

mongolia jest w planach dopiero na 2010 rok - na ten rok nie dam rady z kasa, bo ponizej 5000pln chyba sie nie uda zejsc, a taka kasa nie jest dla mnie realna..

 

 

jeden miesiac na trase na wschod liczaca w obie strony kilkanascie tysiecy km?

nie myslalem, ze kiedys to powiem (jako ze sam o to jestem oskarzany), ale czy to nie bedzie po prostu gnanie i nabijanie kilometrow?

 

 

 

PS: Chociaz z drugiej strony sie zastanawiam - a moze by sie tu tak sprezyc finansowo, wziac pozyczke i skoczyc juz teraz do Mongolii? :D W sumie koncze za pare miesiecy studia, wiec jest okazja..

Jesli wstepny kosztorys nie przekroczy 6000 pln (maks. 7000), to bede sie naprawde mocno zastanawial.. chociaz juz sie nastawilem na ten kaukaz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...